Marek Bukowski zagroził odejściem z Na dobre i na złe!
logotyp portalu podepnij.plMarek Bukowski zagroził odejściem z Na dobre i na złe!

Marek Bukowski z powodu Anny Dereszowskiej postawił producentom serialu Na dobre i na złe twarde warunki. Albo ograniczą jego sceny z Dereszowską, albo on zrezygnuje z pracy!

Jak donosi tygodnik Na żywo, aktor ponad wszystko ceni sobie życie rodzinne. Ze swoją żoną, Ewą Bukowską jest już od przeszło 20 lat i ma z nią już prawie dorosłego syna. Popularność Marka Bukowskiego o dziwo nie wpływa na razie na ich związek. Są jednak chwile, gdy żona staje się o niego zazdrosna.

Popularny doktor Gawryło z serialu Na dobre i na złe od niedawna gra wiele wspólnych scen z Anną Dereszowską. Jak czytamy w gazecie, aktorka jest oczarowana Bukowskim. Ponoć osoby pracujące na planie serialu zauważyli, że Dereszowska jest pod jego urokiem i sceny wymagające czułości gra bardzo autentycznie.  Z kolei aktor podchodzi do nich z dystansem. – Marka krępowały jej zmysłowe spojrzenia, czuł się niekomfortowo – czytamy w tygodniku. Ostatecznie Marek Bukowski zagroził odejściem z Na dobre i na złe, jeżeli osoby odpowiedzialne za scenariusz serialu nie ograniczą jego scen z aktorką.

Ultimatum, które postawił zostało uwzględnione i postać graną przez Dereszowska będzie pojawiać się sporadycznie. Co ucieszy wiele fanek Na dobre i na złe, scenarzyści postawili zatem wpleść więcej wątków granych przez Kamilę Baar, grającą Hanę właśnie z Bukowskim, czyli już wspomnianym Piotrem Gawryło.

 

Zobacz też:

JÓZEFOWICZ JUŻ ZALICZYŁ DYWANIK U WŁADZ TVN!
Kozyra chciał wrócić do Górniak!
Di Caprio nie ma zamiaru grać u Gibsona
tło do oceny artykułu Opublikowany Marzec 24, 2013 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <