Trudno nie wspomnieć o fenomenie, jakim stała się piosenka disco polo zespołu Weekend. Lider zespołu Radek Liszewski momentalnie stał się gwiazdą i jego życie prywatne zainteresowało tabloidy.
(Fotografia: YouTube )
Radek Liszewski w rozmowie z Super Expressem opowiadał o swoich fankach. Wyznał, że nie wykorzystuje swojej popularności w relacjach z kobietami, gdyż jest wierny żonie – Dorocie. Gwiazda disco polo uważa, że w małżeństwie przede wszystkim trzeba sobie ufać. Na co dzień nosi obrączkę, która nazywa „GPSem” i dodaje, że mu to w żadnym przypadku nie przeszkadza.
Lider zespołu Weekend nie poprzestaje na tym i deklaruje mocne postanowienie. Twierdzi, że show biznes go nie zepsuje i udowodni, że można być znanym, lubianym i podziwianym a zarazem być z tą samą kobietą. – Udowodnię, że można żyć 20, 30, 40 lat z jedną żoną i bez kochanki – powiedział Radek Liszewski. Na koniec dodaje: Chciałbym być teraz z żoną w sypialni.
40 mln. odsłon piosenki Ona Tańczy dla mnie robi ogromne wrażenie. Muzyka disco polo z pewnością za sprawą hitu zespołu Weekend przeżywa swoją drugą młodość. Nic więc dziwnego, że gwiazdy disco polo będą co raz częściej pojawiać się na łamach takich stron, jak nasza
Co sądzicie o Liszewskim?
Radek Liszewski w teledysku „Ona tańczy dla mnie”
(Fotografia: YouTube )