Wiśniewski o Femme: MA CÓRKĘ Z PROBÓWKI, Partner Magdy: RUDY PAJAC!
logotyp portalu podepnij.plWiśniewski o Femme: MA CÓRKĘ Z PROBÓWKI, Partner Magdy: RUDY PAJAC!

Tak jak się spodziewaliśmy wojna między Michałem Wiśniewski i Magdą Femme przekroczyła już wszelkie granice dobrych obyczajów. W konflikt między nimi wciągnięto już nawet niczemu winne dziecko artystki i jej nowego partnera.

Kilka dni temu Femme postanowiła przypomnieć o sobie, zarzucając Wiśni, iż ten prawdopodobnie ma HIV’a. Lider Ich Troje odpisał w swój sposób sugerując, że jego była żona „zabiła ojca”. Na tym nie koniec, gdyż dziś Michał postanowił po raz kolejny jej dowalić. Tym razem artysta podzielił się z fanami opinią, jakoby w jego mniemaniu Femme ma córkę z probówki i dodaje, że choć ładną to jednak nie wiadomo kogo.

Wpis ten tak szybko jak się pojawił, tak i też zniknął. Jednak kąśliwa uwaga Wiśniewskiego nie uszła uwadze nowemu partnerowi Magdy. Postanowił mu odpowiedzieć w podobnym tonie:

Niestety Michał, zwany dalej RUDYM PAJACEM, nie pomyślał o tym, że poza pustymi słowami istnieją ludzie z uczuciami, których jego słowa mogą dotknąć bardziej? DZIECI. Nieładnie, jak ktoś obraża dzieci, mamę dziecka i oczekuje za to lajków, mając wszystko i wszystkich w du… razem z kłykcinami.

Na razie w całej sprawie bardzo nerwowo reaguje Wiśniewski. Widać, że zarzuty Femme bardzo go zabolały.  Po czyjej jesteście stronie?

Zobacz też:

Nergal miał w telefonie zdjęcie byłej?
Kinga Rusin nie może spać w nocy przez YCD!
Chory Wiśniewski w sobotę bierze ślub!
tło do oceny artykułu Opublikowany Grudzień 14, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <