"Nie jestem polskim Bieberem" PISZE KSIĄŻKĘ !!!
logotyp portalu podepnij.pl„Nie jestem polskim Bieberem” PISZE KSIĄŻKĘ !!!

Moda na pisanie wśród celebrytów książek właściwie nigdy nie przemija. Swoje wypociny napisało już tak wiele osób, że trudno ich wszystkich zliczyć. Z pewnością jednak nie zapomnimy „Sexy Mamy” i książki Marczuk. Czy dołączy do nich powieść Macieja Musiała?

Nastolatek pragnie podzielić się ze swoim fankami własną twórczością literacką. Na razie napisał 100 stron, ale z racji braku czasu na tym poprzestał. Mimo to zdradził już fabułę książki. Nie wiadomo tylko, czy chłopak da radę skończyć swoje dzieło, bowiem na łamach SHOW opowiada o swoim obecnym trybie życia, w którym panuje chaos i bałagan. Maciek żali się, że nie miał wakacji i jest wiecznie zmęczony. Chciałby też więcej pisać na blogu i bardzo żałuję, iż obecnie jest to za bardzo możliwe.

Idol nastolatek, który jak twierdzi „nie jest polskim Bieberem” dzięki grze w serialu Rodzinka.pl sporo zarobił. Jego popularność zainteresowała też tabloidy, które uważnie podglądają jego życie prywatne. Fakt przyłapał go na piciu alkoholu i paleniu papierosów, co ma mu nie dobrze wróżyć na przyszłość. Jak jest naprawdę i czy Maciej Musiał schodzi na złą drogę? Jak sądzicie?

 

 

Zobacz też:

Elżbieta Zapewndowska w programie X-FACTOR ?!
Bitwa na głosy: Wiśniewski i jego zespół odpadli!
Brzydula i Zakościelny RAZEM w nowym serialu
tło do oceny artykułu Opublikowany Grudzień 17, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <