Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!
logotyp portalu podepnij.plDoda ostro o Szychowskim i Nergalu!

doda atakuje szychowskiegoDorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o Adamie Darskim i Błażeju Szychowskim.

W sprawie Nergala, skandalistka wypowiadała się już kilkakrotnie. Jednak nowym impulsem do podsumowania Darskiego stała się jego książka. Jak zapewne już wiecie,  Darski poświęcił swojej byłej dziewczynie sporą ilość stron, niestety niezbyt pochlebnych. Mimo to w jednym z ostatnich wywiadów Adam wyznał, iż pragnie się z nią pogodzić.  Dziennikarze jednego z tabloidów zapytali więc, co o pojednaniu sądzi Dorota.

Ta nie ma najmniejszego zamiaru podawać mu ręki. Wręcz przeciwnie, wykorzystała pytanie, aby wbić Nergalowi szpilę.  Dla niej, lider zespołu Behemoth a od niedawna celebryta pełną gębą nie zasługuje na jej przyjaźń. Twierdzi, że jest złym i podłym człowiekiem.  Zaznacza, że nie czytała jego książki, gdyż najciekawsze fragmenty i tak są ogólnie dostępne w internecie. Dodaje zarazem, że Darski „obrobił jej tyłek” zamiast wspomnieć o wielu miłych chwilach, które razem przeżyli.

Z kolei w sprawie Błażeja Szychowskiego, Doda nie ma litości. Tuż przed świętami zafundowała mu przysłowiowy „pocałunek śmierci„. Rabczewska wyznała w „20m2 Łukasza„, że od dawna nie jest z choreografem, który notabene kłóci się z Edytą Górniak o pieniądze. Jest pewna, że Błażej nie nadaje się na męża. Marzy bowiem o facecie, któremu nie zależy na sławie i nie będzie „szczerzył się jak głupi i patrzył na mikrofon jak dziwka na kutasa.”

 

Zobacz też:

Gardias ma znowu chłopaka na odległość!
Mozil zerwał z Kasią Wojdą!
Sablewska "wpada" ciągle na Dodę
tło do oceny artykułu Opublikowany Grudzień 26, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <