Nergal ZACZĄŁ wojnę z DODĄ ?!
logotyp portalu podepnij.plNergal ZACZĄŁ wojnę z DODĄ ?!

Tak jak wiele osób się spodziewało, książka Adama Darskiego „Spowiedź Heretyka” ujawnia kulisy związku muzyka z Dodą. Są pierwsze gorące komentarze.

Nergal przedstawia w innym świetle zaangażowanie Rabczewskiej, gdy ten był chory na białaczkę. Jak możemy przeczytać, Dorota odwiedzając w szpitalu Darskiego wolała przeglądać buty w Internecie,  zamiast poświęcić mu chwilę czasu. Ponoć Nergal nie ma do niej o to żalu, ale nie zapomniał o tym wspomnieć w książce.

Adam przyznaje, że jeszcze nigdy przed żadną kobietą się tak nie otworzył, jak przed Dodą. Niestety,  po wyjściu ze szpitala relacje między nimi się wyraźnie pogorszyły. Co było tego powodem? Nergal odpowiada: – Dopiero z czasem zaczęło do mnie docierać, że w naszej relacji brakuje intelektualnego pomostu, połączenia zwojów.

Zaskoczeni? No cóż, parę osób z pewnością tak. Pierwszy w sprawie książki Darskiego wypowiedział się sobowtór Doroty – Dżaga. Mariusz Ząbkowski nazywa muzyka palantem, a to co napisał bredniami. –  Dla mnie jesteś zerem. Ten Twój diabeł by sobie Tobą dupy nie wytarł nawet – dodaje przyjaciel skandalistki. Znacznie bardziej spokojnie można powiedzieć „z klasą” wypowiedziała się w tej sprawie Doda. Jest jej przykro i przyznaje, że się zawiodła na Darskim, bez docinek i wrzutek pod adresem byłego chłopaka.

Co sądzicie o Nergalu? 

Zobacz też:

Egurolla chce Marczuk w You Can Dance!
Glinka jako czarny charakter w Julce
Nergal z WĄSEM w półfinale The Voice of Poland
tło do oceny artykułu Opublikowany Październik 20, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <