"Perfekcyjna Pani Domu" WCALE nie taka PERFEKCYJNA !!!
logotyp portalu podepnij.pl„Perfekcyjna Pani Domu” WCALE nie taka PERFEKCYJNA !!!

Zdążyliśmy się przyzwyczaić do tego, że osoby prowadzące jakiś program, niekoniecznie zachowują się tak samo w życiu codziennym.  Gorzej, gdy osoba, która poucza jak prowadzić czysty i zadbany dom, sama zatrudnia sprzątaczkę!

Małgorzata Rozenek, od samego początku programu nie ma łatwo z mediami. Nie wiadomo, czy często newsy na jej temat w prasie, to zasługa aktywnego działu marketingowego w TVN-ie, czy zwykła ciekawość. W każdym razie, prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu swoimi poradami i zachowaniem wywołuje skrajne emocje. Przeważają negatywne i z pewnością to szybko się nie zmieni. Otóż w Show możemy przeczytać,  jak bardzo życzliwi znajomi Rozenek opowiadają o jej prawdziwym obliczu. Ponoć odbiega on zdecydowanie od tego, który prezentuje w programie.  Celebrytka nie dosyć, że pali i zdarza się jej przeklinać, to nie sprząta u siebie w domu.  Robi za nią to  sprzątaczka!

No cóż, nie wiemy, czy ten artykuł był w jakikolwiek sposób „kontrolowany”, czy powstał spontanicznie. Małgorzata Rozenek nie jest z pewnością tym zachwycona.

Zobacz też:

Górniak w Mam Talent?
Dowbor zazdrosny o Wieczorka
"Nie jestem polskim Bieberem" PISZE KSIĄŻKĘ !!!
tło do oceny artykułu Opublikowany Wrzesień 24, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <