Figura w VIVIE: Doznałam oczyszczenia
logotyp portalu podepnij.plFigura w VIVIE: Doznałam oczyszczenia

Katarzyna Figura na łamach magazynu opowiada o swoim smutnym życiu.  Dlaczego rozwodzi się ze swoim mężu, a także o tym, że w końcu wyszła z dołka.

Od kilku dni było głośno na temat aktorki, która postanowiła rozstać się ze swoim drugim mężem, Kaiem Schoenhalsem. Wielokrotnie już plotkowano o problemach w ich małżeństwie. Zawsze jednak potrafili się dogadać i wyjść znowu na prostą, do czasu.

Na łamach Vivy, Figura wyznała jak bardzo smutne było jej życie. Przyznała, że żyła w toksycznym związku. Zadała też pytanie, która kobieta zgadza się na to, że w związku jest poniżana, upokarzana czy nawet bita. Postanowiła więc ratować siebie, a przede wszystkim dzieci. Obecnie składając pozew rozwody czuje się znacznie lepiej: Doznałam oczyszczenia. Zrozumiałam, że wszystko w życiu jest po coś – twierdzi Katarzyna Figura.

Syn Figury zagra geja

Tymczasem co raz lepiej radzi sobie syn aktorki, Aleksander Chmielewski, który stawiał pierwsze kroki na czerwonym dywanie kilka miesięcy temu u boku mamy. Jak się dowiedzieliśmy, ma zagrać w jednym z odcinków popularnego serialu TVP – Komisarz Alex, gdzie zagra geja. Ponoć ma wpaść mu w oko,  bohater serialu, którego gra Jakub Wesołowski. Czy to wymarzona rola dla syna Figury? Jak sądzicie.

Zobacz też:

W książce RUSIN BĘDĄ szczegóły rozstania z LISEM !
Córka Czerkawskiego i Scorupco nie mówi po polsku!
Robert Pattinson i Kristen Stwart - BĘDZIE ŚLUB ?!
tło do oceny artykułu Opublikowany Wrzesień 13, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <