Wypadek syna wznowił wojnę między Górniak a Krupą
logotyp portalu podepnij.plWypadek syna wznowił wojnę między Górniak a Krupą

Relacje między Darkiem Krupą a Edyta Górniak od dawna nie były nawet poprawne. Złamanie ręki Allanka konflikt ten jeszcze bardziej zaognił.

Przykre, że na nieszczęściu dziecka, rodzice prowadzą batalię medialną.Świetnym miejscem, na tego typu prywatne wojny są tabloidy. Muzyk wydał oświadczenie, że diwa od wypadku syna, ani razu go nie odwiedziła. Tymczasem, Edzia odbija piłeczkę, wytykając Darkowi prawdopodobnie zazdrość i bezmyślność. Górniak uważa, że Krupa nie może pogodzić się z faktem jej szczęścia u boku Piotra Schramma.

Ponoć artystka nie oszczędziła też matki muzyka, który gdy doszło do wypadku pilnowała Allana. W szpitalu powiedziała bez owijania bawełnę mocne słowa pod jej adresem – przynajmniej tak twierdzi Na żywo. W tym wypadku tygodnik posiłkuje się jak zwykle „życzliwym” informatorem, który był świadkiem zdarzenia.

Z kolei znajomy Krupy wyznał, że Darek próbował kontaktować z Edytą Górniak. Chciał jej zaproponować odwiedziny syna, gdy tylko ta będzie miała na to ochotę. Niestety, piosenkara nie raczyła się pojawić ani razu.

No cóż, szkoda Allana.

Zobacz też:

Paulina Sykut znowu się zaręczyła!
Doda -Wciśnij kochana, tak jak lubisz!
Kamil Bednarek zaskoczony popularnością!
tło do oceny artykułu Opublikowany Czerwiec 2, 2012 by   ·   1 komentarz

Dodaj komentarz: (1)

  1. edyta górniak -Lewciu5ea pisze:

    wyjaśnij mi wszystko prosze bo nie wiem a byłem blisko a nie wstapiłem do ciebie -przepraszam -edytka górniak -byłem 21.km od ziembic bo byłem w kamiencu zabkowickim kilka dni u cioci i wójka a teraz jeztem na zachodzie polski w Myśliborzu obok szczecina i gorzowa i przepraszam pieknie ze nie przyszedłem do ciebie z kwiatami i prezentem dla Alanka

>>>Zasady komentowania<<<

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <