WOLI i TYSIO - ŻENADA i WSTYD ?!?
logotyp portalu podepnij.plWOLI i TYSIO – ŻENADA i WSTYD ?!?

Tak jak się spodziewaliśmy, i tak jak pisaliśmy, nowy program Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki został już mocno skrytykowany i wyśmiany.

To my jako pierwsi, gdy dowiedzieliśmy się, że powstanie program z „macającym” projektantem i obrażającym fotografem, stwierdziliśmy, że będzie to żenada roku. Faktycznie po pierwszym odcinku Woli i Tysio mieliśmy rację. Jeżeli ktoś z uważa, że Ekipa z New Jersey na MTV jest strasznie płytkim reality show, to zobaczcie sobie Wolińskiego i Tyszkę. Z pewnością zmienicie zdanie. Mało tego, pierwszy odcinek z hipopotamem, który „obsrał” bohatera programu nie przeszedł bez komentarzy w Internecie. Michał Piróg napisał na swoim profilu, że jest mu po prostu wstyd.

Znana z ciętego języka Karolina Korwin-Piotrowska, która codziennie wkleja mnóstwo linków do interesujących według niej artykułów, tym razem tylko udostępniła komentarz Piróga. Choć Dawid Woliński i Marcin Tyszka jechali po niej ostatnio dość mocno, to chyba jednak dziennikarka nie chce się im narazić. Co czeka nas w następnych odcinkach? Czy w ogóle doczekamy całego „sezonu” Woli i Tysio?

Zobacz też:

Arni z 13 posterunku ma dużo młodszą kochankę!
Kuźniar w X-Factor 2 !
Majoch pozywa Dodę!
tło do oceny artykułu Opublikowany Marzec 14, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <