Kuźniar ATAKOWANY w INTERNECIE
logotyp portalu podepnij.plKuźniar ATAKOWANY w INTERNECIE

Nadeszły zdecydowanie gorsze dni dla prezentera TVN24, a zarazem prowadzącego X-Factor. Internauci domagają się jego odejścia ze stacji!

Jarosław Kuźniar zawsze czuł się pewnie na antenie. Jego ulubionym powiedzonkami były żarty z prezesa jednej z partii. Mimo wszystko widzowie polubili go. Niestety ostatnio Kuźniar przesadził. W jednym z poranków w TVN24 przeczytał e-mail od osoby, która domagała się jego odejścia z TVN. Prezenter w swoim stylu, wyznał iż czeka na więcej takich listów i się zwolni.

Naturalnie prowokacja Kuźniara nie wyszła mu na dobre. Skrzynkę e-mail TVN24 zasypały żądania zwolnienia Jarka. Na dodatek okazało się, że prowadzący X-Factor jest stanowczy w swoich poglądach na temat ACTA. To jeszcze bardziej zdenerwowało internautów, którzy gdziekolwiek jest wymieniane jego nazwisko jeżdżą po nim niemiłosiernie.

Szkoda, bo już za parę dni pierwszy odcinek drugiej edycji X-Factor, z Jarosławem Kuźniarem jako prezenterem. Z pewnością jego ostatnie poczynania nie przysporzą TVN dodatkowych widzów. Czy trafi na dywanik?

Zobacz też:

Marina Łuczenko w Bitwie na głosy - da radę?!
Poszukiwany sobowtór Roberta Pattinsona?
Olga Bołądź spotyka się z Kubą Wojewódzkim ?!
tło do oceny artykułu Opublikowany Luty 24, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <