Majoch nie odpuszcza Dodzie!
logotyp portalu podepnij.plMajoch nie odpuszcza Dodzie!

Konflikt między menedżerem (asystentem na próbę?), Jakubem Majochem a Dodą narasta. W programie DDTVN, Majoch tłumaczył się z konfliktu z Rabczewską. Co ciekawego powiedział?

Doda i jej były „menago” weszli ewidentnie na wojenną ścieżkę. Zaczynają obrzucać się błotem za pomocą ogólnodostępnych mediów. Szkoda czasu na wymienianie wszystkich słów i niuansów sporu. Jedno jest jednak pewne. Żadna ze stron nie zamierza ustąpić.

Majoch, aby choć częściowo oczyścić swój wizerunej pojawił się wczoraj w DDTVN. W programie tłumaczył się z wydanego oświadczenia. Uważa, jednak że dobrze zrobił ponieważ nie chce przechodzić tego co Maja Sablewska. Zapowiada też, iż nie ma zamiaru paść ofiarą pomówień, a z pieniędzy na autobiografię Dody tłumaczy na swój sposób. Według niego, to Rabczewska jest winna mu pieniądze a nie odwrotnie. Nie zamierza w tej sprawie też milczeć, gdyż zależy mu na dobrej opinii w środowisku.

Wniosek nam nasuwa się jeden. Jakub Majoch pomimo tego, że nie „chciał” to i tak swoim oświadczeniem wywołał skandal. A to z pewnością mu za bardzo nie pomoże!

Zobacz też:

Piróg dalej kpi z Urbańskiej!
Ibisz - Antyciacho 2010
Edyta Herbuś zagra w nowym serialu dwójki - gangstera!
tło do oceny artykułu Opublikowany Styczeń 31, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <