Korwin Piotrowska ostro o "Wodziance"
logotyp portalu podepnij.pl



Korwin Piotrowska ostro o „Wodziance”

Staraliśmy się w przeciwieństwie do innych dziennikarzy nie podniecać się nową „celebrytką” Wodzianką. Ale warto poświęcić jej parę wersów, szczególnie, gdy atakuje ją Karolina Korwin-Piotrowska.

Tabloidy i co niektóre portale plotkarskie ostatnio fascynują się nową twarzą w naszym zdziadziałym show biznesie. Jest nią na siłę lansowana „Wodzianka”, która ma swoje pięć minut, odkąd podaje wodę w programie Kuby Wojewódzkiego. Co niektórzy, już połączyli ją z Nergalem. Nie wiemy czy to prawda, więc ich „związkowi” nie poświęcamy miejsca na portalu.  Tymczasem sama zainteresowana z pewnością cieszy się zainteresowaniem jej osobą w mediach. Niestety są osoby, którym nie podoba się błyskawiczna kariera Wodzianki.

Karolina Korwin-Piotrowska, która ostatnio musi tłumaczyć się z odejścia z Top Model znalazła czas, aby powiedzieć co o niej myśli. W rozmowie z Newsweekiem, dziennikarka stwierdziłą, iż miała czas, aby wyrobić sobie zdanie o Wodziance. Według niej, Dominika Zasiewska ma wodę zamiast mózgu. Zastanawia się po co kobiety jej pokroju są na siłę lansowane. – Ona niewiele umie, źle mówi, ale jest bezczelna i wyględna, a ludzie czasami lubią tylko popatrzeć – powiedziała Korwin-Piotrowska. I dodaje: Mogą być pogodynką, hostessą, albo kretynką podającą wodę. Ważne, żeby się pokazać w telewizji.

A wy jakie macie zdanie o Wodziance? Zgadzacie się z Karoliną Korwin-Piotrowską?

Zobacz też:

Wszystkiego co najlepsze!
Fani Justina Biebera ZAMULILI FACEBOOKA
Prus i Majdan są parą!
tło do oceny artykułu Opublikowany Styczeń 4, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <