Doda ODPOWIADA na oświadczenie MAJOCHA!
logotyp portalu podepnij.plDoda ODPOWIADA na oświadczenie MAJOCHA!

Jakub Majoch doczekał się odpowiedzi ze strony Rabczewskiej. Nie dziwimy się, po tak mocnych słowach riposta Dody była tylko
kwestią czasu!

Dorota w swoim oświadczeniu wyraźnie zaznacza, że nie ma zamiaru wracać do przeszłości, w tym do współpracy z Majochem. Jednak zaznacza, iż jest zdumiona jego pismem, tym bardziej, iż rozstali się w sposób elegancki i bez wzajemnych animozji.

A jednak, pan Jakub Majoch według niej po czterech tygodniach zmienił zdanie i próbuje jej zaszkodzić. Doda uważa, że skandal, który wywołał w żaden sposób mu nie pomoże, tylko jeszcze bardziej go pogrąży. Przypomina, że powinien zająć się sprawami sądowymi, które wciąż wytaczają mu kolejne osoby ze świata show biznesu. Rabczewska ujawnia, że oświadczenie Majocha może być podyktowane faktem, iż jest jej winny 160 tys. zł za planowane wydanie jej autobiografii. Zaznacza też, że Jakub Majoch nigdy nie był jej menedżerem, tylko pełnił funkcje asystenckie i to na próbę.

Doda ostatnio nie odpowiadała na zaczepki celebrytów, którzy od czasu do czasu ją atakowali na łamach tabloidów. Tym razem jednak odpowiedź jest szybka i może zaboleć Majocha. Coś czujemy, że na wzajemnych oświadczeniach do prasy ten konflikt raczej się nie zakończy.

Zobacz też:

Maryla Rodowicz uwielbia Dodę!
Gardias i Patryk Kalski co ich łączy??
Edyta Górniak SPOTYKA SIĘ ZE SCHRAMMEM JUŻ OD KWIETNIA!
tło do oceny artykułu Opublikowany Styczeń 28, 2012 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <