Górniak i NOWY chłopak DODY w konflikcie!
logotyp portalu podepnij.plGórniak i NOWY chłopak DODY w konflikcie!

Edyta Górniak i Błażej Szychowski kilka miesięcy temu pracowali nad wspólnym projektem. Nie doszli do porozumienia w pewnej kwestii. Teraz atakują się na łamach tabloidów.

Zabawne. O całej sprawie donosi Super Express i Fakt. Pierwszy z nich przedstawia racje Górniak. Drugi z kolei donosi, jak o całej sprawie wypowiada się Szychowski. Dzięki temu mamy dwie wersje, które jak to zwykle bywa w takich przypadkach wzajmnie się wykluczają. Ale o co poszło?

Jak wiemy, jeszcze kilka miesięcy temu Błażej i Edyta świetnie się ze sobą dogadywali. Nowy chłopak Dody wystąpił nawet w jej teledysku. Edyta Górniak chciała kontynuować współpracę z Szychowskim. W tym celu przygotowała casting do nowego teledysku, który ma pojawić się w nowym roku. Do konkursu stanęło wielu młodych i utalentowanych tancerzy. Diwa osobiście wybrała kilka osób. I teraz wersje Błażeja Szychowskiego i Górniak są inne.

Edzia zarzuca choreografowi, iż podszedł zbyt materialnie do castingu. Według niej, chciał każdego z tancerzy odsprzedać. Edyta nie zamierza tolerować takiego zachowania. Zamierza na własną ręke przeprowadzić nowy casting już bez pomocy Szychowskiego. Tymczasem według Błażeja, do tej pory nie otrzymał potwierdzenia owego projektu. Co to oznacza? Prawdopodobnie chodzi o pieniądze. Na koniec Błażej Szychowski wyznał, iż artystka nie dotrzymuje umowy.

No to się teraz porobiło. Właściwie nie do końca wiadomo, kto jest winny w całej sprawie. Jedno jest pewne, relacje między choreografem a Edyta Górniak nie należą już od jakiegoś czasu do najlepszych.

Zobacz też:

ZiELIŃSKA MÓWI NIE JÓZEFOWICZOWI!
Foremniak pouczała Żmudę-Trzebiatowską na planie!
SABLEWSKA: BYŁAM BRZYDKA!
tło do oceny artykułu Opublikowany Grudzień 15, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <