Żuławski znowu jedzie po Rosati?
logotyp portalu podepnij.plŻuławski znowu jedzie po Rosati?

W swojej nowej publikacji, nie szczędzi ostrych słów na jej temat. Przy okazji wspomina także inne kobiety.

Z tygodnika Na żywo, możemy na prędko dowiedzieć się na temat nowej książki reżysera. Żuławski po niebywałym sukcesie Nocnika, postanowił napisać coś w podobnym stylu.Reżyser wie, że najlepszą promocją dla książki będzie skandal, który udało mu się wywołać Esterką w Nocniku. Choć książka została oficjalnie zakazana, to jej pojedyńcze egzemplarze świetnie sprzedawały się w Internecie.

Z nowej książki , Ostatnie Słowo znowu możemy poczytać o Weronice Rosati. – Dzięki niej przydarzyły mi się ostatnie fajerweki – wyznaje. Z sentymentem Andrzej Żuławski zauważa, że miłość Rosati nie była gratis. Otóż młoda aktorka, liczyłą, że dzięki bardzi bliskiej znajomości z reżyserem może tylko zyskać. – Ceną były wszelkie zakusy tej młodej kobiety na karierę zagraniczną – cytuje tabloid.

Jak twierdzi, po raz pierwszy zetknął się z kobietą, która całkowicie pozostała pod kuratelą swojej rodziny. – Ludzie, którzy wywodzą się z PZPR i siedzą teraz na wysokich stołkach, wysyłają swoje córki do Hollywood i pozwala się im na niecnotę – nawiązuje Żuławski. Trzeba przyznać, że już te cytowane fragmenty wywołują niezła burzę. Czy to oznacza, że aktorka znowu spotka się z reżyserem w sądzie? Jesteśmy tego prawie pewni!

Zobacz też:

Herbuś czuje się gwiazdą!
Szwed NIE wyszła za mąż za Kajetana Górę!
Miley Cyrus spotyka się Joshua Bowmanem?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <