Znamy półfinalistów The Voice of Poland!
logotyp portalu podepnij.plZnamy półfinalistów The Voice of Poland!

Wczorajszy odcinek przyniósł nam nie lada emocje. Z programem The Voice of Poland pożegnało się bowiem, aż czterech uczestników.

W przeciwieństwie do poprzednich odcinków, tym razem w The Voice of Poland walczyły wszystkie cztery zespoły. Jak zwykle nie obeszło się bez ciekawych komentarzy Nergala. Tym razem Adam Darski ostro podsumował występ Filipa Moniuszko, z drużyny Kayah. Po jego występie Nergal stwierdził, iż było to gorsze od Hymnu Edyty Górniak w Seulu! Ale widzowie nie wzięli sobie uczypliwośći Darskiego do serca, gdyż Moniuszko przeszedł z największą ilością głosów.

Ostry pazur pokazał Piasek, który skrytykował faworytkę programu, Monikę Urlik. Andrzejowi Piasecznemu nie spodobał się fakt, iż Urlik cały czas śpiewa po angielsku. Dowalił jej, że chce ją w końcu widzieć w polskim repertuarze. Słowa Piaska były zaskoczeniem, a miały wpływ na głosy widzów. Bowiem to nie Monika, a Damian Ukeje dostał w drużynie Nergala najwięcej głosów. Do półfinałów The Voice of Poland przeszli: Damian Ukeje, Monika Urlik, Aleksandra Galewska, Filip Moniuszko, Rafał Brzozowski, Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz i Mateusz Krautwurst. Jak wam się podobają decyzję trenerów? Co sądzicie o decyzji Kayah, która po raz drugi uratowała Krautwursta?

Zobacz też:

Justyna Schneider
Marcin Meller w Szpilkach u Majewskiego
Foremniak ostrzega dziennikarzy!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 27, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <