ŻENADA: Marczuk w GALI rozczula się nad sobą!
logotyp portalu podepnij.plŻENADA: Marczuk w GALI rozczula się nad sobą!

Weronika Marczuk powróciła w wielkim stylu na salony. Dzięki dobrym znajomym, TVn dał jej drugą szansę, którą ona z pewnością nie zmarnuje!

Weronika Marczuk swój powrót zaczęła od pokazywania się nieśmiało w towarzystwie znanych i lubianych kolegów. Oczyszczenie jej z zarzutów dało kolejną szansę. Jej marzenie, aby znowu byc sławną stało się realne. Występ w 13. edycji Tańca z gwiazdami miał być swoistym testem popularności dla niej. Dzięki zabiegom TVN-u, wzruszających historii, łez Klimenta, Weronika Marczuk dalej jest w programie. Ale to nie wszystko. Popularna Wera udzieliła, naturalnie słodkiego wywiadu tygodnikowi Gala. Na okładce pisma zobaczymy Marczuk wraz z dziećmi. Dlaczego?. Otóż, celebrytka opowiada, że pragnie dziecka. Obecnie w modzie jest deklarowanie takich chęci, co bardzo pozytywnie wpływa na twój wizerunek. Czytelnicy pisma widocznie mają uwierzyć Weronice.My jej nie wierzymy, a cały wywiad uważamy za żenujący. Jeżeli macie siły i i chęci czytania, o tym jakie piekło przeszła Marczuk to zapraszamy do najnowszej Gali. Zagłosujecie na nią w niedzielę w Tańcu z gwiazdami?

Zobacz też:

Jacyków: Krupa to HIPOKRYTKA
Ciachorowski MA dziewczynę. To Julia Pogrebińska !
Jeanette Vik - oto nowa wokalistka Ich Troje!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 26, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <