Zbigniew Urbański KPI ze Szpaka!
logotyp portalu podepnij.plZbigniew Urbański KPI ze Szpaka!

Kolejny, który śmieje się z Michała Szpaka. Znany głównie z programu Gadżet w TVN Turbo, Zbigniew Urbański na Fejsie wysmiewa się z finalisty X-Factor.

Atmosfera wokół jesiennej edycji Tańca z gwiazdami robi się gorąca. Zbigniew Urbański i Michał Szpak szykują się do pierwszego tańca już w tą niedzielę. Jednak za nim do tego dojdzie, doszło już między nimi do sprzeczki. Pan Gadżet – jak czasem mówią na Urbańskiego na swoim profilu na Facebooku często rozmawia z fanami. Ostatnio jeden z nich zapytał Zbyszka co sądzi o Michale Szpaku. Ten napisał: Szpak to nie ptak, więc wysoko nie poleci. Okazuje się, że Michał długo nie zwlekał z ripostą. Określił poziom wypowiedzi Gadżeta jako zaściankowy. Przy okazji dodał, że nie ma parcia na szkło i nie zamierza koniecznie wygrać kryształową kulę. Chce się tylko dobrze bawić i nauczyć dobrze tanczyć.

Lista kpiących ze Szpaka stale rośnie. Przypominamy, nie tak dawno Robert Kozyra stwierdził, że Szpak tylko drze ryja. Kto będzie następny? Wytrzyma chłopak ciśnienie?

Zobacz też:

Kłótnia Paulli z Paulą!
Paula Marciniak zadłużyła się po uszy?!
Węglarczyk ma kłopot z UKRAIŃSKIMI FEMINISTKAMI!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <