Z KIM SPOTYKA SIE MAGDALENA SCHEJBAL poza planem ?!
logotyp portalu podepnij.plZ KIM SPOTYKA SIE MAGDALENA SCHEJBAL poza planem ?!

W życiu Magdaleny Schejbal POJAWIŁ SIĘ NOWY mężczyzna. Jak donosi Twoje Imperium chociaż aktorka jest już związana i ma 1,5 letniego synka to jednak u jej boku pojawia się ostatnio rodowity góral…

Magdalena Schejbal chyba jako życiową wskazówkę potraktowała fabułę nowego serialu telewizji Polsat pt. Szpilki na Giewoncie. Gra tam rolę pracownicy agencji reklamowej, która zakochuje się w przystojnym młodym góralu. Jak sugeruje tabloid zaplanowana fabuła scenariusza filmowego okazała się także prawdziwa w prawdziwym życiu!

Magda poznała w Zakopane mężczyznę, rodowitego górala i szybko między nimi zaiskrzyło. On gra w serialu epizod jako członek kapeli góralskiej – zdradza informator Twojego Imperium. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jeszcze do niedawna Magdalena Schejbal uchodziła za szczęśliwą u boku Michała, swojego narzeczonego i ojca ich dziecka.

Pod moją nieobecność Ignaś spędzał czas z babcią, nianiami i innymi fajnymi ludźmi –  mówiła jeszcze niedawno Schejbal .  Twoje Imperium  twierdzi, że to może oznaczać, że pogłoski o rozstaniu aktorki ze swoim partnerem są prawdziwe.

Zobacz też:

Mandaryna zaśpiewa z Dj-em Bobo!
Nergal znowu w szpitalu!
Kinga Burzyńska - zastąpi Magdę Mołek!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <