You Can Dance: Adrian Wilczko i Agnieszka Szewczyk odpadli
logotyp portalu podepnij.plYou Can Dance: Adrian Wilczko i Agnieszka Szewczyk odpadli

Co raz lepsze występy i co raz mniej uwag jury. Z You Can Dance pożegnali się Adrian i Agnieszka. Kto zdobył uznanie w oczach sędziów a kto dał plamę?

11/you-can-dance-adrian-wilczko-i-agnieszka-szewczyk-odpadli/adrian-wilczko/” 12105 12105″ adrian wilczko” „11/adrian-wilczkodel” adrian wilczko” 592″ 250

Na samym początku mogliśmy obejrzeć ciekawą choreografię. Po niej na scenie pojawiła się Masza Triputsen i Adrian Wilczko, którzy tańczyli afrodance. Występ nie spodobał się Michałowi Pirógowi, szczególnie wykonanie Adriana. Co więcej choreograf oznajmił, że współczuje Maszy, że musiała cały tydzień pracować właśnie z nim.

W kolejnym duecie zobaczyliśmy Anię i Dominika Olechowskiego. Zachwycona chłopakiem była Kinga Rusin. Porównała nawet Dominika do Leonardo Di Caprio. Następnie taniec wykonali Alisa Floryńska i Michał Maciejewski. Agustin Egurolla po występie stwierdził, że razem wyglądali przepięknie. Według Piróga widać u nich największy progres.

Dobre oceny zebrali Paulina Przestrzelska i Kuba Pursa. Jako ostatni na scenie wystąpili Sebastian Piotrowicz i Agnieszka Szewczyk. Dobre opinie zebrał Piotrowicz natomiast Agnieszce, Michał Piróg zarzucił, że nie robi postępów. Stwierdził też, że Seba trochę przesadził. Ostatecznie po wykonaniu solówek z programu odpadli Agnieszka Szewczyk i Adrian Wilczko. Spodziewaliście się takiej decyzji?

Zobacz też:

Wiśniewski do fanów: Gówno mnie to obchodzi co o tym pomyślicie!
Piróg w reklamie oskubanego kurczaka!
Marczuk o Pazurze: Zniszczył naszą wspólną przeszłość
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <