X-Factor - Program przyciąga gwiazdy!
logotyp portalu podepnij.plX-Factor – Program przyciąga gwiazdy!

Na wiosnę telewizja TVN rozpoczyna emisję znakomitego programu X-Factor. Rodzime gwiazdy wiedzą, że to okazja do autopromocji. Niektórzy chcą zasiąść w jury ZA DARMO!

W oryginalnej wersji show w jury zasiadły same indywidulaności. Brytyjski X-Factor zrobił z jurorów gwiazdy. Nic więc dziwnego, że sławy ciągną do niego jak pszczoły do miodu. – Po raz pierwszy na tak wielką skalę jest zainteresowanie byciem jurorem w muzycznym show – zdradza tygodnikowi Takie jest życie jeden z pracowników TVN.
Mało tego, nic nie wskazuje na to, żeby to zainteresowanie zmalało. – Bardzo dużo ofert przychodzi do nas z rynku. Menedżerowie gwiazd dzwonią do sekretariatu albo bezpośrednio do reżysera i namawiają, by zatrudnić ich podopiecznych.
Niektórzy gotowi są pracować za darmo – dodaje informator.

Trzeba przyznać, że występ w jury to niezła gratka dla naszych celebrytów. X-Factor jest bardzo popularny i wszędzie gdzie powstał wywoływał mnóśtwo emocji. Jego lokalne wersje powstały już nawet w Kazachstanie i Kolumbi. Jak donosi tygodnik, polską edycję powierzono firmie Freemantle, która wcześniej realizowałą polsatowego Idola. -To sprawdzona ekipa, bardzo dobra. Na pewno z sukcesem zrealizuje X-Factor – twierdzi informator. Nagrodą dla zwycieżcy będzie nagranie własnej płyty. Show przyniósł sławę takim wokalistom jak Alexandra Burke czy Leona Lewis.
Kto z naszych gwiazd chce zasiąść w jury? Tygodnik wylicza. O pracę starał się na pewno Tomasz Lubert, Robert Gawliński, Robert Janson czy Krzysztof Kasa Kasowski. Na Facebooku podzielił się nawet z fanami małym przemyśleniem, który ma być jego atutem. – Zgłaszam publicznie moją skromną osobę idealnego jurora do programu X-Factor. Jestem bowiem wybitnym odkrywcą talentów. Odkryłem Agnieszkę Włodarczyk, Edytę Herbuś, Dodę, Borysa Szyca, Candy Girl – wylicza kasa. Wcześniej tabloidy informowały, że w programie oprócz Kuby Wojewódzkiego i Maji Sablewskiej murowanym kandydatem jest Ela Zapendowska.
Okazuje się, że popularna Ela nie ma pojęcia co się dzieje. – Znajomi do mnie dzwonią i gratulują, a ja nie wiem czego – powiedziała tygodnikowi. – Nikt do mnie z TVN nie dzwonił z żadną propozycją! – dodaje.

A wy macie jakieś właśne typy?
560

Zobacz też:

MASERAK NIE CHCE HERMAN w TZG!
Miszczak o Kozyrze: On tam tylko sprząta
Stenia Sora - tak nazywa się córka Muchy!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <