Wojewódzki wywalił "DZIEWCZYNY" z X-Factor!
logotyp portalu podepnij.plWojewódzki wywalił „DZIEWCZYNY” z X-Factor!

Dziewczyny. Ich wykonanie zostało dobrze odebrane przez jury. Potem słowa krytyki spadły ze strony Kuby Wojewódzkiego spadły na Małgorzate Stankiewicz. Showman zarzucił jej kaleczenie języka angielskiego. Następnie pojawiłą się Ada Szulc i Michał Szpak. Pupile Wojewódzkiego zostali pochwaleni. Jak zwykle niezrozumiały był ubrany w różową marynarkę Czesław Mozil. Na koniec pierwszej rundy wystąpił Gienek Loska.
Wokalista jak zwykle wykonał kawał dobrej roboty.
Po reklamie druga odsłona x-Factor. Po raz kolejny dobrze wypadł zespół Dziewczyny. Zdecydowanie lepiej powiodło się Stankiewicz. Widać, że polskie piosenki jej pasują. Zaskoczył swoim ubiorem Michał Szpak. Po raz pierwszy w X-Factor nie miał na sobie wyzywających, mało męskich ciuszków. Elegancki Szpak w marynarce i białej bluzce wyglądał zupełnie inaczej. Inaczej też zaśpiewał.
Najmniej głosów od widzów zebrał zespół Dziewczyny i Małgorzata Stankiewicz.
Rolę decydującą miał Kuba Wojewódzki. Chociaż od początku finału, mocno krytykował Gosię, tym razem zrobił na złość Mai Sablewskiej. Zdecydował, że to Stankiewicz zostanie w programie a odpadną Dziewczyny. Sablewska po ogłoszeniu przez Wojewódzkiego decyzji z niedowierzaniem kręciła głową. Była w szoku! Tymczasem na twarzy Kuby pojawił się złośliwy uśmieszek.

Już po programie, Maja Sablewska wypowiedziała się w całej tej sprawie dla portalu plejada.pl. Menedżerka a zarazem jurorka X-Factor, jest oburzona decyzją Kuby. Mało tego, wyznała, że jakby mogła to by go chętnie „udusiła”.

Po raz kolejny showman udowodnił, że ostro kalkuluje. Stankiewicz zbiera bardzo mało głosów i ma zdecydowanie gorszy wokal od Dziewczyn. Mimo to jest łatwiejszym przeciwnikiem do pokonania, w drodze do finału X-Factor. Z tego świetnie zdawał sobie sprawe Wojewódzki. Tak to rozegrał, żeby jego podopieczni
czuli się już za tydzień komfortowo. Czyżby finał show miał byc następujacy: Gienek Loska, Ada Szulc i Michał Szpak? Bardzo prawdopodobne.
902

Zobacz też:

Mam Talent: Foremniak nie chce być jury?!
Węgrowska spotyka się Z ŻONATYM Chorwatem?
Jacyków: Otworzą i podpiłują mi kość!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <