Wiśniewska i Żeńca Michał nie są już razem!
logotyp portalu podepnij.plWiśniewska i Żeńca Michał nie są już razem!

Jak donosi Fakt, właśnie gorący romans się skończył. Od kilkunastu dni, Ania Wiśniewska nie mieszka już z Michałem Żeńcą!

To był jeden z ciekawszych romansów tego lata. Okazało się, że jeszcze obecna żona Michała Wiśniewskiego zdradziła męża z perkusistą Ich Troje. Odpowiedzialność za rozpad związku, oczywiście wzięła na siebie. Przez kilka kolejnych miesięcy kochankowie planowali wspólne życie.Jak donosiły, niektóre media mieli razem nawet zamieszkać. Jednak uczucie między Wiśniewską a Żeńcą się wypaliło.
– Od kilku tygodni Ania Wiśniewska jest singielką. I bardzo dobrze się z tym czuje – powiedziała Faktowi znajoma Ani Wiśniewskiej.

Jak twierdzi tabloid, to Świątczak zdecydowała o rozstaniu. A przecież jeszcze nie tak dawno miała Michała Żeńca przedstawiła rodzicom! – Anka nie jest gotowa na budowanie kolejnego związku – oznajmił jej znajomy. Ponoć perkusista pomógł Wiśniewskiej otrząsnąć się po rozpadzie jej związku z Miśkiem. Wspierał ją, był przy niej gdy potrzebowała pomocy. Teraz to już przeszłość.
751

Zobacz też:

Nowa Mandaryna - oceńcie!
Piróg: Jury jest 3,5 osobowe!
The Voice of Poland PRZYNIÓSŁ STRATY!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <