Wieczorek obraża aktorów z Klanu!
logotyp portalu podepnij.plWieczorek obraża aktorów z Klanu!

A to dopiero draka. Jan Wieczorkowski, który spędził ponad 7. lat w serialu krytykuje byłych kolegów z planu!
Aktor chyba zapomniał, że to właśnie jeszcze do nie dawna popularny tasiemiec dał mu szansę. Dzięki właśnie Klanowi, wiele osób śledziło losy niepełnosprawnego chłopaka, któy dochodzi do zdrowia. I właśnie tą rolą zdobył sobie uznanie i popularność u widzów. Jednak Jan Wieczorkowski obrósł w piórka i w końcu
zrezygnował z serialu. Dlaczego? Odpowiedź znajdziemy w miesięczniku Twój Styl. Okazuje się, że aktor ma dośc pracy z amatorami.
W takich produkcjach są zatrudniani ludzie tani, więc mniej zdolni. Kropka. A ja chciałem się rozwijać – powiedział Wieczorkowski. Mało tego, nie szczędzi kolegom z planu kolejnej krytyki. – Rozejrzałem się dookoła – gdzie ci najlepsi, z którymi miałem pracować – dopowiada.
Słowa Janka rozłościły ekipę Klanu. – To brak kultury. Pod lufami sowieckich kałasznikowów nikt go nie zatrudniał. Przyszedł na casting i wygrał. Tacy aktorzy jak on sami sobie wystawiają świadectwo swoimi wypowiedziami – oznajmił  Wojciech Niżyński, producent tasiemca.
Mocna wkurzona słowami aktora jest Laura Łącz. –  To, co on wygłasza, to są brednie. To po prostu chamstwo – mówi oburzona, po czym dodaje: Nigdy w życiu nie powiedziałabym czegoś tak nietaktownego o swoim środowisku. Za czasów Dejmka byłby powołany sąd koleżeński i ktoś zająłby się jego osobą.
Inni aktorzy też nie pozostawiają na Wieczorkowskim suchej nitki. Czy to oznacza, że popularny Witek z filmu U Pana Boga za piecem, stracił w środowisku aktorkim twarz?
135

Zobacz też:

Doda POŻEGNAŁA SIĘ Z FANAMI?
Kobieta o Orzechowskiej: Rzuciła się na mnie z nożem, zraniła !
Mega Skandal z głosowaniem w Mam Talent !!!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <