Weronika Marczuk przerażona książką Agenta Tomka!
logotyp portalu podepnij.plWeronika Marczuk przerażona książką Agenta Tomka!

Gdy wydała swoją książkę Chcę być jak Agent, wydawało się, że Weronika Marczuk-Pazura wraca na salony. Niestety, publikacja Piotra Krysiaka przeraża celebrytkę!

Ostatnio Weronikę Marczuk widziano w towarzystwie Michała Piróga. Powoli i bez pośpiechu była jurorka You Can Dance wychodziła z cienia. Przez kilka miesięcy Marczuk nie pokazywała się publicznie. Starała się przeczekać najgorsze chwilę i wróciła w dobrym stylu. Prasa nie atakowała ją. Co więcej, media były zainteresowane tym co robi celebrytka. Wydawało się, że Weronice Marczuk sprzyja los.

Na jej nieszczęście 10. grudnia w księgarniach pojawi się książka Tomasza Małeckiego, byłego agenta CBA, w której ujawni kulisy swej pracy. Strony plotkarskie i bulwarówki już zaczęły się prześcigać w przedrukowywaniu co ciekawszych wypowiedzi Agenta Tomka.  Ponoć Weronika Marczuk jest przestraszona. Nie spodziewała się, że tak szybko powstanie odpowiedź na jej książkę. – Zaczęła dzwonić do znajomych dziennikarzy, pytając ich, czy książka Małeckiego jest już w sprzedaży. Była bardzo przestraszona – powiedział Twojemu Imperium informator.

Czyżby celebrytka czegoś się bała? Teraz będziemy mogli przynajmniej skonfrotować, to co napisała Weronika Marczuk z tym co przeczytamy w Spowiedzi.

Zobacz też:

Dodzie wypadają włosy - GARŚCIAMI!
Maserak ma problem z Anitą Kopiec!
Sablewska chce pomagać innym
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <