Węgrowska boi się pewnej wróżby!
logotyp portalu podepnij.plWęgrowska boi się pewnej wróżby!

Ostatnio artystka żyje w strachu, ponieważ może stracić głos. Dlaczego?

Iwonie Węgrowskiej bardzo zależy na czasie. Jest zabiegana i nie traci ani minuty. – Gram po kilka koncertów w tygodniu, umawiam się na wywiady, krążę między Żorami a Warszawą. Każda minuta działa na moją niekorzyść. Tygodnik Na Żywo zastanawia się skąd ten niepokój. Ponoć, lęki Węgrowskiej wywołał jej ojciec. Tata Iwony ma podobno dar przewidywania przyszłości. Artystka twierdzi, że nie raz już jej wywróżył trafnie przyszłe wydarzenie. – Ojciec kiedyś ostrzegł mnie przed człowiekiem, z którym planowałam przyszłość. – On cię okradnie pogroził mi palcem. Nie uwierzyłam. Po kilku dniach, z mojego auta zginął laptop – mówi Iwona Węgrowska.

Teraz już nie lekceważy jego słów. Po ostatniej wizji, która miał dwa tygodnie temu, do dziś jest poruszona – czytamy w Na Żywo. – Dobrze, że skończyłaś psychologię i masz dziecko konkretny zawód. Wkrótce twój głos może odmówić posłuszeństwa. Najpierw płakałam, ale po godzinach rozmów z moim tatą odnalazłam w sobie siłę, by zawalczyć. Muszę walczyć – opowiada. Stad też tak intensywnie promuje swoją ostatnią płytę. Wierzycie, ze ludzie mają dar przepowiadania przyszłości? 

Zobacz też:

Plotki o ślubie Muchy są nieprawdziwe!
Gomez i Bieber zerwali ze sobą ?!?
Jackowskiej WYTYKA SIĘ POWODZIAN
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <