Węglarczyk Ohme - To tylko przyjaźń?!
logotyp portalu podepnij.plWęglarczyk Ohme – To tylko przyjaźń?!

Jak donosi Party, między Małgorzatą Ohme a Bartoszem Węglarczykiem niczego nie ma. Zdjęcie, które zrobili im paparazzi to była tylko…chwila słabości.

Oni faktycznie mieli taką chwilę słabości, podczas jednego ze spotkań przekroczyli granicę przyjaźni, ale można to nazwać krótkim pocieszeniem, plastrem na rany, a nie żadnym związkiem – zdradza Party, znajoma Ohme. – Przyjaźnili się od dawna, a że oboje byli świeżo po rozstaniach ze swoimi partnerami, to się do siebie na moment zbliżyli. Dziś jednak znowu się tylko przyjaźnią i śmieją się z fantazji wypisywanych przez gazety – dodaje.

Jak donosi dwutygodnik, gdy doszło do pocałunku obydwoje byli już sami. Bartosz Węglarczyk od dawna był z żoną w separacji. – Nie byli zbyt udanym małżeństwem – twierdzi koleżanka Bartka z wydawnictwa Agora. Małżeństwo Małgorzaty Ohme  też się rozpadło na długo przed wybuchem afery z Węglarczykiem. – To był dziwny związek – informuje sąsiadka psycholożki. – On starszy, ambitny, skupiony na karierze. Ona zajęta dziećmi i pracą, a mąż jeje chyba nie wspierał tak jak ona chciała. Często się kłócili – dodaje Wierzycie, że to był tylko mały epizod, czy Węglarczyk i Ohme nie chcą rozgłosu?

Zobacz też:

Doda i Błażej Szychowski całowali się na lotnisku!
Rodzinka.pl lepsza od You Can Dance!
Górniak jedzie po SZPAKU ?!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <