URBAŃSKA PŁACZE PRZEZ SZYCA!
logotyp portalu podepnij.plURBAŃSKA PŁACZE PRZEZ SZYCA!

Borys Szyc poczuł się największą gwiazdą polskiego kina. Jest rozchwytywany i uwielbiany przez fanów. Po ostatnich doniesieniach tabloidów, wizerunek czarującego i sympatycznego aktora został mocno nadszarpnięty.
 
Tydzień temu Fakt poinformował, że Borys Szyc na planie filmowym Bitwa Warszawska czuje się jak gwiazdor. Marudzi, narzeka i  olewa statystów nie odpowiadając im na kulturalne Dzień Dobry. Jeszcze wcześniej czytaliśmy, że Szyc na plan filmowy wchodzi niczym król, robi wokół siebie zamieszanie a jego piesek swobodnie lata po planie.
 
Teraz jak donosi Fakt dowiadujemy się nowej historyjki. Okazuje się, że Szyc nie szanuje pracy aktorskiej Nataszy Urbańskiej. Dla niego jest podobno tylko amatorką.
– I choć Natasza Urbańska od lat występuje na scenie i ma też na swoim koncie dwie role filmowe, to dla Szyca jest wciąż amatorką i tak właśnie aktor ją traktuje. Nie przekonują go ani starania pięknej Nataszy, ani fakt, że artystka uważnie słucha i wykonuje polecenia reżysera i filmowych partnerów – czytamy w Fakcie.
Ponadto zachowanie Szyca jest tak naganne wobec niej, że żonie Janusza Jóżefowicza poleciała z jego powodu już nie jedna łza.
 
-Urbańska próbowała rozmawiać z aktorem, by przekonać go do siebie, ale Szyc jest nieugięty. Jej prośby o próbę sceny, pytania o wskazówki są przez niego ignorowane. Aktor nie traktuje jej poważnie i często poprawia, nie dziwi więc, że Nataszy puściły nerwy i popłakała się.  
 
My się pytamy: Gdzie jest JANUSZ ?  
/2613

Zobacz też:

Czy Nergal kochał Dodę?
Rodzice Świątczak zaakceptowali Michała Żeńca!
MOLE ZJADŁY SUKIENKĘ JOANNY KRUPY!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <