Tomasz Karolak
logotyp portalu podepnij.plTomasz Karolak

http://podepnij.pl/fotki/1283778386_6395del” karolak kołakowska” />

Tomasz Karolak przyszedł na świat w Radomiu 21 czerwca 1971 roku. W czasie swojego życia bardzo często się przeprowadzał. Mieszkał między innymi w Ustroniu Morskim, Warszawie czy Miński Mazowieckim. Tomasz nie tylko często zmieniał miejsce zamieszkania. Również prace, których się podejmował, można wymieniać bardzo długo. Można do nich zaliczyć pracę w tartaku, na budowie, w ochronie pracował przez rok podczas studiów. Karolak pracował także jako sprzedawca na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie.
Jego pierwsze w kierunku aktorstwa odniosły marny skutek. Nie zdał odpowiednio egzaminów do szkoły teatralnej w Warszawie i zaczął studia na kierunku resocjalizacja na Uniwersytecie Warszawskim. Jego czwarte okazało się w końcu odpowiednim i dostał się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Ukończył ją w 1997 roku.
 

 

Debiut teatralny Tomasza miał miejsce 16 grudnia 1995 roku, kiedy to wcielił się w rolę mistrza ceremonii w sztuce Biesy lub Mały Plutarch żywotów nieudanych na podstawie powieści Fiodora Dostojewskiego. Miało to miejsce w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Nie był to jego jedyny teatr. Grywał również na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiej (1997-1999) czy Teatrze Nowym w Łodzi (1999-2003 oraz w 2005). Występował także w teatrach warszawskich: Montownia (2002), Narodowym (2003-2004) czy Centrum Artystycznym Mińska (2006).
Tomasz na swoim koncie również role filmowe. W filmie Ciało zagrał rolę Wazego czy też w filmie Śniadanie do łóżka. Występował też w trzech sezonach serialu 39 i pół.
Ma córkę z modelką Violą Kołakowską. Jego typową cechą rozpocznawczą była tzw. diastema.
 

http://podepnij.pl/fotki/tomasz-karolak-425x282del” tomasz karolak” />

Zobacz też:

Lewińska w Kaloszach - ŻENADA ROKU ?
Górniak: Avon - będzie je reklamować!
Kosiński NIE JEST chłopakiem Wolińskiego?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <