Tomasz Jacyków - jak mi coś zwiśnie, to sobie podciągne!
logotyp portalu podepnij.plTomasz Jacyków – jak mi coś zwiśnie, to sobie podciągne!

W najnowszym numerze Takie jest życie znajdziemy wywiad z czołoym gejem – stylistą Tomaszem Jacyków.

Tomasz Jacyków jest znany z kontrowersyjnych strojów i wypowiedzi. Ostatnio zalazł za skóre Agnieszcze Perepeczko, wcześniej wyśmiewał celebrytów. A co robi na co dzień?
Tygodnik zaczął od pytań, jak według niego powinna wyglądać wigilia. Jacyków odpowiedział, że jak najbardzie tradycyjna. Sam uważa się za tradycjonalistę. Na święta, przy wigilijnym stole spotka się z mamą, swoim partnerem Tomkiem i jego rodzicami. Podziwia Dodę, za fenomenalną przemianę. – Nagle wydarzyło się nieszczęście w postaci choroby narzeczonego, a ona wciąż zdumiewa. Ma nadal prowokacyjny, sensualny wizerunek, ale godny w stosunku do zaistniałych okoliczności. Fenomelna! – powiedział Tomek. U Edyty Górniak nie widzi żadnej metamorfozy. Sądzi, że zaczęła się ona ubierać jak jej menedżerka Maja Sablewska. Ta z kolei ubiera się jak nastolatka.

Tomasz Jacyków uważa, że ludzie nie powinni się obrażać na jego słowa. – Ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie, nie obrażają się za krotochwile. Tym bardziej, że oceniając innych, siebie też nie oszczędzam. Mówię o moim ciężkim zawieszeniu, o nogach jak kolumny doryckie, o tym, że choć lubie rurki, to muszę nieźl się nabiedzić, żeby moje serdelki dobrze w nich wyglądały, i że jak mi coś zwiśnie, to sobie podciągnę.

Z kolei tygodnik zapytał się jacy mężczyźni podobają się styliście. – Smerfy i krasnoludki, czyli niewysocy, dość krępi, na krótkich nóżkach – odpowiada Jacyków. Co więcej, Tomasz uważa się za egoistę. – Mogę wejść na własną matkę i nie poznać jej. Bardzo też ranię moich bliskich: zmieniam zdanie, łapię fochy, miewam dąsy. Bywam kapryśny i nieznośny jak mały rozwydrzony bachor, do tego troche zdemoralizowany.

A wy jakie macie zdanie o Tomaszu Jacykowie?
304

Zobacz też:

SZPAK odpowiada na ZACZEPKI KOZYRY
Katarzyna Maciąg ma nowego faceta ?!
Mąż Wyszkoni SKANDALICZNIE o nowotworze Paulli!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <