TO KONIEC PRZYJAŹNI EDYTY GÓRNIAK Z SABLEWSKA ?!
logotyp portalu podepnij.plTO KONIEC PRZYJAŹNI EDYTY GÓRNIAK Z SABLEWSKA ?!

Do tej pory wszyscy uważali, że relacje między Edytą Górniak a Mają Sablewską są idealne. Wokalistka każdą decyzję konsultowała ze swoją menadżerką. Jak donosi Fakt odkąd w życiu Edyty pojawił się Piotr Schramm, relacje między nimi się pogorszyły!
 
Od kiedy w życiu Edyty pojawiła się Sablewska, Edyta zaufała jej bezgranicznie. Zrobiła sobie nową fryzurę, tatuaż. Zmieniła także swój wizerunek z klasycznego i szykownego na bardziej młodzieżowy.
 
Edytę i Maję łączyły nie tylko sprawy zawodowe. Jeszcze do nie niedawna panie uwielbiały spędzać razem czas wolny. Na zakończeniu 11 edycji Tańca z Gwiazdami Górniak pokazała się z synkiem Alllanem a obok nich siedziała Sablewska. Do czasu. Według Faktu , kiedy Edyta poznała prawnika Piotra Schramma to on stał się osobą, z którą gwiazda zaczęła konsultować każdy swój ruch. Tabloid twierdzi, że to on właśnie prowadził rozmowy z TVN, dotyczące udziału Górniak w Tańcu z Gwiazdami.
 
-Od pewnego czasu Edyta liczy się przede wszystkim ze zdaniem swojego nowego faceta. Ona chce być dla niego atrakcyjna, dlatego wkłada sukienkę, która mu się podoba, idą do restauracji, którą on lubi – czytamy w Fakcie. Podobno cała ta sytuacja nie podoba się Maji. Dotychczas miała bowiem największy wpływ na Górniak. Dochodzi nawet do takich sytuacji, w których Edyta neguje decyzje swojej agentki. A przyjacielskie relacje jakie ich łączyły to już przeszłość!
 
Pożyjemy, zobaczymy! 
/2527

Zobacz też:

Maja Sablewska wezwana na dywanik!
Marek Kujawa - nowy facet Rusin pomaga młodym!
Konflikt Dorota Wellman - Kinga Rusin cały czas nie zażegnany!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <