THE VOICE OF POLAND - PIERWSZE WRAŻENIA
logotyp portalu podepnij.plTHE VOICE OF POLAND – PIERWSZE WRAŻENIA

Punktualnie o 20:00 TVP rozpoczęła emisję swojego nowego programu muzycznego – The Voice of Poland. Na początku prezentacja jury: Adam Nergal Darski, Ania Dąbrowska, Andrzej Piasek Piaseczny i Kayah. Następnie krótkie wyjaśnienie zasad programu. 
Pierwszym uczestnikiem pokazanym w programie był Piotr Niesłuchowski, który zaśpiewał piosenkę Kings of Leon – Sex on fire. Momentalnie po pierwszych sekundach śpiewu zachwycony Piotrem jest Nergal. Wszyscy inni szybko naciskają przycisk. Każdy z sędziów chwali za super wykonanie. Ostatecznie Piotr Niesłuchowski wybiera Anię Dąbrowską.

Następna na scenie pojawia się Małgorzata Kuś, która z niesamowitą lekkością śpiewa. Spostrzegł to Piasek – Robisz to z takim luzem. Kuś wybiera Kayah.

Kolejną osobą jest Kaja Milanowa. Niestety, jej wykon nie przekonał żadnego z jurorów. Kayah stwierdziłą, że było to zbyt subtelne.

Za nami pierwsze pół godziny programu. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze wypada Nergal.  Po Kayah spodziewaliśmy się jej spontaniczności i uśmiechu. Mamy wrażenie, że Piasek jakby nie był do końca zaangażowany. W przeciwieństwie do Darskiego, który macha rękami, gestykuluje i żywo reaguje na wykonania. Zimna jak lód jest Ania Dąbrowska. Czy ona chce być tą najbardziej surową sędziną? Czy taka jest naprawdę?

Na scenie pojawia się Antek Smykiewicz. Według informacji na Facebooku, Antek urodził się 12 lipca 1987. Ma swoją stronę internetową. http://www.skynote.pl. Smykiewicz swoją piosenką najpierw urzeka Piaska a potem Nergala. Wybiera jednak Andrzeja Piasecznego.

Kolejną uczestniczką jest Sonia Wąsowska. Nikt jednak nie poznał się na jej talencie. Zrobiło się bardzo smutno, ponieważ dziewczyna popłakała się a jurorzy próbowali ją pocieszyć.

Ostatnią uczestniczką, która pojawiła się przed przerwą była Monika Urlik. Monika urodziła się 1 lipca 1983 roku w Dzierżonowie. Z jej profilu na Fejsie możemy odczytać, że muzyką zajmuje się od dawna. Jej wykonanie piosenki Arethy Franklin – Little prayer zaskoczyła jury. Momentalnie odwracają się do niej przodem i z wielką przyjemnością słuchają utworu do końca. Monika Urlik w rozmowie z Kayah wyznała, że jest w ciąży. Wybiera Nergala, co sprawia mu dużą radość.

Koniec części pierwszej. Kto miał ochotę, obejrzał Panoramę. Zaraz potem druga częśc The Voice of Poland.

Pierwsza pojawia się Marta Florek. Marta ma swoją stronę internetową, gdzie możecie dowiedzieć się o niej więcej – http://www.martaflorek.pl/. Kilka popisów wokalnych znajdziecie, także na jej kanałe na Youtube. Dziewczyna zaśpiewała piosenkę Testosteron, Kayah czym bardzo miło ją zaskoczyła. Tylko Darski nie jest do końca przekonany Martą. Bez cienia wątpliwości Florek wybrała Kayah.

Następnie poznajemy Ian Rooth, który ma szwedzkie korzenie, oraz bardzo serdecznego przyjaciela. Ma bardzo charakterystyczny głos, który zainteresował Piaska. Andrzej zastanawia się, czy Polska jest przygotowana na Rootha.

Kolejną uczestniczką była Ewa Kłosowicz. Swoim głosem urzekła Piaska i Nergala. W trakcie rozmowy z jurorami, okazało się, że Ewa gdy była dzieckiem śpiewała z Piaskiem. Z kolei Andrzej kiedyś śpiewał u jej wujka. Naturalnie na swojego treneraw The Voice of Poland wybiera Piaska.
 
Potem pojawił się Gabriel Fleszar. Znany głównie z hitu przed lat – Kroplą deszczu, postanowił szukać swojego szczęścia w programie. Tylko Nergal był zainteresowany artystą. Najciekawsze było jednak to, iż Darski nie miał kompletnie pojęcia kim się zainteresował. Dopiero, gdy Fleszar zniknął za sceną, reszta jurorów powiedziała mu kogo wybrał. Piasek nawet zanucił w swoim stylu Kroplę deszczu – Gabriela Fleszara.

Następnie jesteśmy świadkami nieudanego wykonu Sylwii Gawłowskiej. Sylwia była załamana. Po niej zaśpiewała Karolina Charko. Prawie natychmiast zainteresowała Kayah i Anię Dąbrowską, która notabene wybiera na swoją trenerkę. 

Ostatnią osobą pokazaną w pierwszym odcinku The Voice of Poland był Mirosław Witkowski. Dziwne, ponieważ przy prezentacji Mirka jego twarz była cały czas zasłonięty. Czyżby przy wpadce nie chciał się ujawnić? Mimo to, gdy zaczyna śpiewać od razu elektryzuje jury jak i widownię programu. O dziwo Mirek Witkowski śpiewa głosem podobnym do Tiny Turner. Kayah wstaje z fotelu i tańczy. Wykonanie Mirka sprawia jej wielką radość! Witkowski decyduje się na roztańczoną artystkę.

Tak wyglądał pierwszy odcinek nowego programu The Voice of Poland. Jakie macie wrażenia? Czy macie już swoich faworytów? 

956

Zobacz też:

Edyta Górniak będzie jurorką w X Factor?
Bednarek i Górniak w Bitwie na głosy!
Mistrz Kuchni niedługo w Polsce - Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach jurorami!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <