Śmieją się z choroby Nergala ?!
logotyp portalu podepnij.plŚmieją się z choroby Nergala ?!

Białaczka to bardzo poważna choroba. Jednak telewizyjne show doszło już do takiego etapu, w którym zdrowy rozsądek i trochę taktu nie istnieją. Jeden ze znanych publicystów Michał Ogórek w Pytaniu na Śniadanie zakpił z choroby Nergala. Czy był śmieszny?

 

Świat show biznesu wstrząsnęła wiadomość o chorobie Darskiego. Doda zaczęła wysyłać prośbę o szpik dla ukochanego i nie musiała długo czekać na odzew. Darek Krupa, Maryla Rodowicz, Natalia Lesz i inni postanowili pomóc choremu.

Ale są osoby, których nieszczęście innych widocznie bawi. Michał Ogórek – publicysta  i  Kamil Dąbrową ze Szkła kontaktowego (TVN 24) wypowiedzieli się  na antenie o chorobie Nergala. – Choroba to nie jest wstyd. To pokazuje, że każdego to może dotknąć. Czytałem, że może on się nawróci po tym. Te wszystkie kościelne kręgi twierdzą, że jak go to spotkało to za grzechy, ale jak spada prezydencki samolot to tam o żadnych grzechu nie ma mowy – mówił Ogórek.   – Mamy nadzieję, że złego diabli nie wezmą – powiedział  Dąbrowa. – I że nie jest zepsuty do szpiku kości – dodał Ogórek.   Uważacie, że powiedzonka Ogórka i Dąbrowy były ciekawe i zabawne?

Zobacz też:

SZPAK JUŻ GWIAZDORZY - CHCE SZPILEK Z NORWEGII!
Woli i Tysio się nie lubią?
Udawali królową Elżbietę i księcia Karola - ZMARŁA PIELĘGNIARKA
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <