Sara May jedzie po Górniak
logotyp portalu podepnij.plSara May jedzie po Górniak

Tak się złożyło, że ostatnio wiele osób krytykuje Edytę Górniak. Tym razem nie doszła radna Sara May wypowiedziała się o niej bardzo ostro w wywiadzie dla WP tv.

– Edyta ostatnio robi się coraz bardziej żałosna. Miała bardzo pięknie stworzony wizerunek od tego siedemnastego lub osiemnastego roku życia, jako jedyna wokalistka nie musiała robić żadnych skandali, ani zamieszania – ocenia niedoszła radna. Po prostu śpiewała a wszystkim kopary opadały. I słuchali z przyjemnością. Polska niekoniecznie potrzebuje Edyty tańczącej, skaczącej i płaczącej i robiącej z siebie kretynkę. Wydaje mi się, że teraz poszła już za daleko – powiedziała May. Co więcej, nie widzi ona słów usprawiedliwienia dla Górniak, szczególnie po występach w Tańcu z gwiazdami. – Nie może poprawić jej wizerunku Taniec z gwiazdami, w którym pokazuje pupę. Kobieta, która powinna znać już swoją wartość, która ma pozycję, która jest matką? Ja uważam, że słynęła z tego, że jest skromną dziewczyną, która nie pokazuje wszystkiego. Świeci tyłkiem na miarę Dody i nawet dorównuje jej w tym. Edycie Górniak to nie pasuje, ma za duży talent wokalny, a skupia się na pierdołach – stwierdziła Sara.

Zgadzacie się z opinią Katarzyny Szczołek?
 
002

Zobacz też:

Jan Kliment oświadczy się Lence?
Katarzyna Skrzynecka w 4 miesiącu ciązy!
Ślotała jest nową DZIEWCZYNĄ Szyca?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <