Sablewska w VIVIE - wywiad z CELEBRYTKĄ!
logotyp portalu podepnij.plSablewska w VIVIE – wywiad z CELEBRYTKĄ!

Ostatnio o Mai często rozpisuje się prasa kolorowa. Menedżerka jest wszędzie. Paparazzi robią jej z ukrycia zdjęcia, serwisy kobiece non stop o niej piszą. Jej występ w programie X-Factor otworzył jej drogę do sławy. I choć Maja zarzekała się jeszcze nie dawno, że nie zamierza być celebrytką, chcąc nie chcąc się nią stała. A wywiad w tygodniku to tylko potwierdza!
Maja Sablewska jak to bywa w tego typu rozmowach, opowiedziała o swoim dzieciństwie. Jedno wspomnienie ma cały czas w pamięci. Gdy miała sześć lat omało nie straciła oka. Nieszczęście to spowodowało, że przestałą trenować ale i zainteresowała się muzyką. W wieku dwudziestu lat przeprowadziła się do Warszawy, gdzie załapała się z czasem do Universal Music. Tam jej kariera szybko się potoczyła. Sablewska w Vivie opowiedziała też o swoich tatuażach. Pierwszego z nich zrobiła sobie sześć lat temu. Ponoć jest od nich uzależniona.
Z tygodnika dowiadujemy się też o tym, że celebrytka przyznała się do poprawienia sobie ust. – To nie botoks. Ale nie będę udawała, że ugryzła mnie osa. Tak, poprawiłam usta. Operacji plastycznych nie robiłam i nie planuję – zaznacza Maja.
Nie zabrakło też wspomnień na temat współpracy z Edytą Górniak. – To był bardzo dobry team. Ona beze mnie nie osiągnęłaby tyle. A ja bez niej – twierdzi. Jednak pomimo przykrego rozstania, dalej wypowiada się ciepło na jej temat. – Cieszę się, że Edi realizuje nasze wspólne pomysły i że się nie poddaje, kibicuję jej. Nie mamy takiego kontaktu, jaki chciałabym mieć – czytamy.
Maja znalazła też chwilę na mały żart na temat Kuby Wojewódzkiego. Jak wiadomo, ostatnio showman w Polityce kpił w swoim  stylu z menedżerki. Widać, że przepychanki słowne Kuby, Sablewską bawią, bowiem zażartowała z tego, że jeździ ferarri.
– Mam sześcioletnie bmw. Kuba ma prawie 50 lat, gdy ja dopiero 30. Jeszcze zdążę – powiedziała. Cały wywiad rzeka znajdziecie w najnowszej Vivie.
 

300

Zobacz też:

Nie pozwalają Kammelowi żartować!
Rusin i Kuźniar na dywaniku
Jacyków publicznie wyśmiewany na plakatach obrońców zwierząt
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <