Sablewska pozwalała rzucać Dodzie w siebie butami!
logotyp portalu podepnij.plSablewska pozwalała rzucać Dodzie w siebie butami!

W dzisiejszym wydaniu Takie jest życie, dowiadujemy wiele nowych i ciekawych informacji o Maji Sablewskiej.

Jurorka X-Factor, a zarazem była menedżerka Dody i Edyty Górniak postawiła na swoją karierę. Choć Edzia postawiła jej ultimatum, ta wybrała show TVN.
Niektórzy twierdzą, że to już koniec Mai. – Sablewska jest spalona jako agentka – uważa jedna z wokalistek. – Bo kim teraz jest? Autorytetem menedżerskim, który dwukrotnie został zwolniony przez swoją gwiazdę! I to za to, że stawiała na własną karierę! – czytamy w tygodniku.
Okazuje się, że Sablewska traktowała swoje podopieczne po przyjacielsku. Chciała być nie tylko agentką, ale i przyjaciółką i powiernikiem tajemnic. Często też woziła diwę swoim autem. Ale najciekawsze dopiero się o niej dowiadujemy. – Gdy współpracowała z Dodą, pozwala jej na wiele, nawet na rzucanie w siebie butami. Czemu się na to godziła? Wydaje się, że miała to wliczone w koszty – zdradza tabloidowi znajoma Majki.

Nie najlepsze zdanie o Maji Sablewskiej ma Magdalena Czerwiec, menedżerka m.in. Doroty Deląg, Joanna Koroniewskiej czy Macieja Dowbora. – Ona świetnie sprawdza się w sprawach dotyczących kontaktów z mediami i kreowania wizerunku. Natomiast jeśli chodzi o negocacje kontraktów, czyli bycie Stricte agentem artysty, to w tej dziedzinie nie jest uważana za autorytet a raczej za celebytkę – oznajmia Czerwiec. I dodaje: – Maja Sablewska przekracza grnaice między byciem menadżerką a celebrytką. To nie do końca fajne i etyczne. Dla gwiazdy to niewygodne, by grać drugie skrzypce… – twierdzi menedżerka.

Z całej historii opisanej w tygodniku nas najbardziej ciekawi jakimi butami Doda rzucała w Maję
885

Zobacz też:

Miley Cyrus
Dlaczego Ania Mucha zrezygnowała z You Can Dance?
Kinga Rusin: Zastanawiałam się, czy nie skoczyć!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <