Marek prawnik - to nowy chłopak Rusin?
logotyp portalu podepnij.plMarek prawnik – to nowy chłopak Rusin?

Ostatnio informowaliśmy was, że dziennikarka ponoć spotyka się z prawnikiem. Otóż Kinga Rusin spotyka się z Markiem i jest w nim zakochana!

Jak donosi Super Express, jurorka You Can Dance została ostatnio przyłapana na spacerze z prawnikiem Markiem. Gdy tylko zauważyli paparazzi zaczęli udawać, że nic ich nie łączy i tylko razem spacerują. Ba! Tabloid dodaje, że tak samo się zachwywali gdy pojawili się razem na lotnisku. Właśnie wtedy wrócili ze wspólnego wyjazdu na tydzień w Alpy.

Zastanawiające, dlaczego Rusin ukrywa swojego faceta? Czyżby nie chciała, abyśmy mieli nowy temat do plotek? Faktycznie, coś w tym jest, ponieważ Kinga Rusin i prawnik Marek unikają się w sytuacjach publicznych jak ognia. Kim jest nowy chłopak Kingi? Oprócz tego, że jest znanym i cenionym prawnikiem, to ma własną kancelarię. Jego specjalnością są negocjacje i rozmowy biznesowe z klientami handlowymi. Prowadzi też szkolenia z tej tematyki. Sama zainteresowana nie ukrywa małego oburzenia, na pytanie o prawnika Marka. – Czego pan ode mnie oczekuje, nie będę tego komentować – odpowiedziała Kinia. Kinga Rusin świetnie się sprawdza w roli jury w programie You Can Dance. Cały czas też dobrze sprzedaje się jej książka. Czyżby dla niej nadeszły lepsze czasy u boku przystojnego prawnika?

Zobacz też:

Wszystko wporządku ze Steczkowską!
Majdan o Orzechowskiej: MA PARCIE NA SZKŁO
Agnieszka Chylińska - życiorys
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <