Robert Pattison najnowsze plotki!
logotyp portalu podepnij.plRobert Pattison najnowsze plotki!

Robert Pattison, urodzony w Wielkiej Brytanii aktor do niedawna znany jedynie jedynie publiczności londyńskich teatrów, światową sławę zdobył dzięki roli Edwarda w ekranizacji powieści Stephanie Mayer Zmierzch i kolejnych jej tomów.


Niewielu pamięta o tym, że na dużym ekranie pojawił się już wcześniej w IV odsłonie Harrego Pottera, w roli Cedricka Diggoryego.

Swoją pozycję jednego z najlepiej zarabiających młodych aktorów potwierdził w 2010 roku odtwarzając główną rolę w dramacie Twój na zawsze.  Portale plotkarskie prześcigają się w doniesieniach o jego rzekomym romansie z koleżanka z planu, Kirsten Stewart. Sami zainteresowania najwyraźniej nie bardzo mogą się zdecydować, bo na zmianę potwierdzają plotki lub im zaprzeczają, tylko po to by potem znowu zmienić zdanie. Ostatnio na temat ich romansu wypowiedział się nawet sam producent, wyrażając nadzieje, że ich związek przetrwa do końca zdjęć. Według najświeższych informacji para zamierza się pobrać przed kapłanem voodoo. Podobno mają już dosyć dzielących ich kilometrów i ukrywania swojego uczucie. Wydaje się też, że coraz bardziej ciąży im sława. W trakcie ceremonii mają wymienić się nie obrączkami, ale … tatuażami, które umieszczą na swoich biodrach. Ślub zaplanowano na początek grudnia. Czekamy na relację…

 

Fani portalu demotywatory.pl zauważyli ciekawą zależność w wypowiedziach aktora. O pewnej niekonsekwencji świadczy fakt wieszczenia przez niego swojej rychłej śmierci w przeciągu najbliższych 6 lat, a zawarcia małżeństwa, za co najmniej lat 16.
Czyżby z wampirami miał więcej wspólnego niż nam się wydaje?
/2780

Zobacz też:

Tajner na kilka godzin rzuciła Wiśniewskiego
Czesław Mozil i Kasia Wojda - SĄ RAZEM!
Kuba Wojewódzki szarpie się z fotografem!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <