Piróg: Ja myślałem, że Ania będzie perwersyjną suczą!
logotyp portalu podepnij.plPiróg: Ja myślałem, że Ania będzie perwersyjną suczą!

We wczorajszym odcinku You Can Dance mogliśmy zobaczyć premierowe finałowe występy uczestników. Było wiele ciekawych sytuacji, kontrowersyjnych sytuacji i śmiechu. ale od początku.
Pierwsi na parkiecie pojawili się w parze Magda Wójcik (19 l.) i Darek Bujnowski (16 l.) Magda i Darek starali się jak mogli, tańcząc modern jazz przy piosence Ewy Farny – Ewakuacja. Pierwsza głos zabiera Kinga Rusin, która stwierdza, że gdyby była młodsza to by się zakochała w chłopaku. Negatywnie ocenił występ Augustin Egurolla. – Było słabo – powiedział juror YCD.
W kolejnym duecie zobaczyliśmy Anię Tarnowską (21 l.) i Adriana Wilczko(24 l.).
Szokującą o ich występie wypowiedział się Michał Piróg.- Ja myślałem, że Ania będzie perwersyjną suczą, a była cieszącą się do sera na okrągło. Miał być ostry seks, w ostrym seksie jest tak, że jak chcesz żeby cię facet strzelił z liścia w tyłek, to się nie uśmiechasz, wiesz? – zadał pytanie Piróg. Zdziwiona komentarzem Michala była Rusin. Jej odpowiedź na słowa choreografa była bardzo mocna i dosadna – Co może wiedzieć Michał Pirog o heteroseksualnym seksie? – zapytała Kinga.
Kolejna para to Masza Tripustsen i lekko kontuzjowany Michał Maciejewski (24 l.). Finaliści you Can Dance zatańczyli do utworu Fischikella – znanego z X-Factor Czesława Mozila. Kinga zachwycona wstaje i oklaskuje duet.
Następni byli Paulina Przestrzelska (19 l.) i Dominik Olechowski (20 l.). Tym razem widzimy wykonanie hip-hopowe w piosence Jessie J – Do I Like Dude.
Jurorzy pozytywnie oceniają Paulinę i Dominika.
Kolejnym duetem jest Alisa Floryńska (21 l.) i Sebastian Piotrowicz (22 l.). Bardzo negatywnie ich pokaz ocenił Michał Piróg. – Było rozchwiane i było do dupy – oznajmił. Zupełnie inne zdanie na ten temat miał Agustin Egurolla.
Po reklamach pokazują się na scenie Ania Tomczak ( 25 l.) i Paweł Tolak (26 l.). Duet zatańczył house do Black Eyed Peas – The Time. Same pozytywne oceny od sędziów.
Jako ostatni wystąpili Agnieszka Szewczyk (20 l.) i Kuba Pursa (16 l.). Po występie zażartował Michał. – Zdradzę sekret, Kindze stanęły wszystkie włosy – wyznał choreograf.
Według widzów wczoraj najlepiej wypadli Michał i Masza. A wam jak się podobał pierwszy finałowy odcinek You Can Dance?
 
11/kinga-rusin-michal-pirog-agustin-egurrola-finalisci-you-can-imgJv6Smtdel” You Can Dance 6″ />
432

Zobacz też:

Skrzynecka urodzi CÓRKĘ?
Agnieszka Dygant została kurą domową!
Dżaga zastąpił Dodzie Nergala!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <