Otwierasz LODÓWKĘ A TU ANIA MUCHA...
logotyp portalu podepnij.plOtwierasz LODÓWKĘ A TU ANIA MUCHA…

Anny Muchy wszędzie pełno, niektórzy wręcz się obawiają się otworzyć lodówkę. W ten zabawny sposób ostatnie poczynania aktorki opisuje Twoje Imperium. Dla jednych to dowód na oszałamiającą karierę, dla innych zwykła zazdrość!  
 
Tygodnik dość skrupulatnie wylicza gdzie pojawi się Ania Mucha. Zobaczymy ją na antenie TVN w serialu Usta Usta. Z TVN podpisała także kontrakt na główną rolę w telenoweli Prosto w serce, negocjuje też udział w jury You can dance. Ponadto, nadal będzie pojawiać się na planie M jak miłość a w międzyczasie rozpocznie zdjęcia do pierwszego polskiego filmu 3D pt. Tylko mnie nie strasz.  
 
Nadążacie? Czy Muszka poradzi sobie z takim nadmiarem zajęć. A przecież jest jeszcze romantyczny Marcel Sora, któremu też trzeba poświęcić troszkę czasu. Ale, jak wiadomo nie od dziś Marcel znosi pracoholizm swojej kobiety z anielską cierpliwością. Przynajmniej nikt na razie słyszał o tym, aby Sora komuś się zwierzał z problemów z Anką .
 
-Staram się tak ukłądać jej grafik, żeby zachować równowage między życiem zawodowym i prywatnym. Ania spokojnie da sobie radę, bo uwielbia swoją pracę i chętnie angażuje się w nowe projekty – twierdzi jej menedżer Filip Mecner.
 
Czy wam też Mucha wyskakuje z lodówki?
/2658

Zobacz też:

Sablewska: Uwielbiałam pracować z Dodą
MARINA I MROZU NA RANDCE!
Czy Kinga Rusin jest jeszcze z Kujawą?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <