Orzechowska chce o sobie przypomnieć
logotyp portalu podepnij.plOrzechowska chce o sobie przypomnieć

Celebrytka, która bardzo pragnie zrobić karierę w naszym show biznesie opowiedziała szokująca historię z jej dzieciństwa.

Media szybko zapomniały o Agnieszce Orzechowskiej. Ta jednak stara się nam od czasu do czasu o sobie przypomnieć. Próbowała już wkręcić nam romans z Majdanem. Opowiedziała historię o swojej małpce co nie chce jeść. Widziana była w programie, który okazał się mało popularny. Podobno zagrała też w horrorze. Niestety dalej kiepsko się jej wiedzie. Stąd też dla magazynu Exclusiv postanowiła wyjawić swoją przykrą tajemnicę.

Orzechowska wyznała, że jej ojciec był pijakiem i damskim bokserem. Jej mama urodziła ją, gdy miała 15 lat. Uważa, że pochodzi z rodziny patologicznej. Mało tego, pewnego dnia otarła się o śmierć. A to za sprawą ojca. – Rzucił się na mnie z nożem i przez to mam dwie blizny na plecach. Zakrywam je albo staram się o nich zapomnieć – powiedziała Orzechowska. Najważniejsze jednak, że teraz w końcu jest wszystko w porządku. Tamtem przykry rozdział ma już za sobą i jest skupiona na karierze. Ponoć jest bardzo szczęśliwa. Co więcej, celebrytka (możemy ją tak nazwać?) jest cały czas zasypywana propozycjami matrymonialnymi. Jak twierdzi, ma niezłe powodzenie u mężczyzn. Przy okazji daje dobre rady czytelnikom, jak osiągnąć sukces w życiu.

Zobacz też:

Na wiosnę będzie 6. edycja You Can Dance!
Doda i Majdan ZNOWU RAZEM?
Kayah cierpi na chorobę - Hashimoto!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <