Nergal atakuje swoich przeciwników!
logotyp portalu podepnij.pl



Nergal atakuje swoich przeciwników!

W rozmowie z RMF Ekstra, Darski przeszedł samego siebie. Odpowiedział, dlaczego podarł Biblię i wytknął swoim przeciwnikom błędy.

Nergal za sprawą Dody stał się celebrytą. Występ w programie The Voice of Poland sprawił, że stał się tym bardziej popularny. Od samego jednak początku musi zmagać się z nagonką na jego temat. Od czasu do czasu, ktoś wytyka mu podarcie Biblii. Oburzonym katolikom uległ prezes TVP, który nie chce go widzieć w kolejne edycji programu. Jednak nie można cały czas udawać, że problemu nie ma. Artysta w rozmowie z RMF Estra powiedział, dlaczego podarł Biblię. Ustosunkował się też do stereotypów i zabobonów co niektórych osób.

Darski stwierdził, że zrobił to dla jaj. Nie czuje też winny. Adam uważa, że mamy tylko jedno życie, dlatego powinniśmy z niego korzystać ile się da. Co więcej, śmieszą
go uwagi osób, które mówią iż Bóg go już pokarał. Dziwne, bo Nergal się zastanawia czy dzieci na hematologii, też zostały ukarane przez Boga? Jeżeli tak, to z jakiego powodu? Czym one zasłużyły sobie na takie nieszczęście? Pyta Darski. Według niego, szukając przyczyny ukarania jakiegoś człowieka, dochodzimy do granicy absurdu. 

Zgadzacie się z Nergalem?

Zobacz też:

Doda wściekła się na Majdana!
MICHAŁ SZPAK W TAŃCU Z GWIAZDAMI !
Mielcarz: Wstydzę się za Polskę !!!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 26, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <