Natasza Urbańska
logotyp portalu podepnij.plNatasza Urbańska

Natasza Urbańska urodziła się 17 sierpnia 1977 roku w Warszawie. Jej początki były związane z gimnastyką artystyczną, które trenowała w klubie Legia Warszawa. Wielokrotnie zdobyła tytuł mistrzyni Warszawy.

http://podepnij.pl/fotki/natasza_urbanska_104del” natasza urbańska” />

Jej życie zmieniło się w 1991 roku, kiedy to przyszła towarzyszyć koleżance w castingu do musicalu Metro. Pod wpływem chwili sama zdecydowała się na udział w castingu i przeszła pomyślnie wszystkie etapy. Niestety – była zbyt młoda, aby występować na deskach teatralnych. Ponownie spróbowała swoich sił 2 lata później, kiedy to dostała rolę tancerki. Czas i udział w spektaklach sprawiły, że Natasza Urbańska zaczęła brać lekcje śpiewu. Opłaciło się to – podczas nieobecności Katarzyny Groniec, Natasza zastępowała aktorkę.

 

Obecnie gra ona na zmianę z Zofią Nowakowską i Natalią Srokocz główną rolę musicalu Metro. Sprawiło to, że Natasza tańczy i śpiewa. W samym teatrze Studio Buffo, Natasza jest obecnie jedną na głównych aktorek i otrzymuje większość głównych ról czy też najważniejsze solówki.
Natasza Urbańska bardzo rozwinęła się pod skrzydłami Janusza Józefowicza, którego była asystentką. Pomagała mu przy realizacji wielu produkcji nie tylko w Polsce, ale też na świecie.
11/1278676837772del” Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska” />

Do najważniejszych z nich zaliczyć można Piotruś Pan, Romeo i Julia czy Panna Tutli Putli. W dalszym ciągu gra rolę Anki w musicalu Metro.
Aktorka próbowała swoich sił w programie Taniec z gwiazdami, gdzie przegrała I miejsce z Anną Muchą. Stosunek głosów wynosił 49,99 do 50,01%.
Prywatnie od 16 sierpnia 2008 roku jest żoną Janusza Józefowicza, z którym ma córkę Kalinę.

11/galadel” Natasza Urbańska z córką Kalinką” />

741

Zobacz też:

Nowa Mandaryna - oceńcie!
Glinka LUBI mężczyzn, w których zachował się..INSTYNKT SAMCA
Alan Andersz pojawił się w półfinale Tylko Taniec. Got to dance!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <