Must Be The Music - Tylko muzyka ruszają castingi!
logotyp portalu podepnij.plMust Be The Music – Tylko muzyka ruszają castingi!

W sylwestrowy wieczór prezenter Polsatu, Maciej Rock zdradził, że już na wiosnę pojawi się nowe show: Must Be The Music – Tylko muzyka. To ma być największa konkurencja dla X-Factor!

Zapowiada się ciekawie. Trzy stacje telewizyjne ruszają z programami muzycznymi.W TVN zobaczymy X-Factor. W telewizyjnej dwójce Bitwa na głosy a w Polsacie MBTM- Tylko Muzyka. Producenci programu poszukują osób, które uważają że mają talent muzyczny. Dolna granica wieku wynosi 6 lat ( W X-Factor 16). Na castingu trzeba będzie wykazać się zdolnościami wokalnymi przed jury. Wiadomo już, że w komisji sędziowskiej zobaczymy Adama Sztabę.

Za zwyciętwo w pierszej edycji MBTM – Tylko muzyka można zgarnąć 100 tys. zł oraz dział w koncercie Top podczas festiwalu TOPtrendy w Sopocie. Nowością jak ujawnia Fakt, będzie możliwość głosowania na swoich faworytów poprzez facebooka. – Widzowie klikając na piosenkę swojego ulubionego artysty, dadzą mu szansę nie tylko na wygraną, ale i zarobek – czytamy w tabloidzie.

Program Must Be The Music – Tylko muzyka stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają – są muzyką – mówi Nina Terentiew. – Dlatego szukamy zespołów pop, soul, rock, blues, folk, metal,  wokalistów, chórów, orkiestr, instrumentalistów i beatboxerów, wszystkich którym w duszy gra muzyka. Możesz wystąpić z własną kompozycją lub coverem, nieważne ile masz lat, jak wyglądasz najważniejsze, że żyjesz muzyką i tylko ona nadaje twojemu życiu sens – dodaje caryca.

Zobacz też:

SZPAK: Polscy artyści mają zbyt płytkie głosy ?
Edyta Górniak, Jan Kliment w programie Między kuchnią a salonem!
Horodyńska i Malinowską jadą po Korwin-Piotrowskiej!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <