MUST BE THE MUSIC: LITTLE BREAVER i PIOTR RESTECKI
logotyp portalu podepnij.plMUST BE THE MUSIC: LITTLE BREAVER i PIOTR RESTECKI

Kolejna półfinałowa odsłona programu muzycznego, zaczęła się od małego problemu technicznego. Maciej Rock i Paulina Sykut zapowiadali uczestników w ciemnościach. Jak zwykle Maciej zapytał jury, jak ich nastroje. Co ciekawe, tylko Łozo był na nie (pewnie denerwował się swoim występem). Ela Zapendowska stwierdziła, że jest przy nadziei wywołując burze oklasków na widowni.
Pierwsi na scenie pojawiają dzieciaki z zespołu Little Breaver. Szok! Mali wykonawcy świetnie sobie radzą, ponadto ich muzyka wpada w ucho.
Chociaż większość z nich nie ma jeszcze nawet 10 lat, to jednak zachwycają jury i widownie. – Sympatycznie wypowiedział się na temat występu Adam Sztaba. – Jestem dozgonnym fanem Jaśka, i generalnie jestem na TAK! Łozo dodał, że dzieciaki zrobił normalnie czad.
 
11/59312del” Little Breaver w finale Must be the music” />
 
Kolejnym wykonawcą był Krystian Maliszewski z Pabianic. Maciej Rock stwierdza przed pokazem, że mógłby grać w horror. Faktycznie, Krystian z jasną cerą i ciemnymi włosami, może wywołać takie skojarzenia. Maliszewski, który zachwycił swoim stylem poruszania się i muzyką Elvisa Prestley’a daje popis swoich możliwości wokalnych. Od samego początku faworyzuje wokalistę programu Must be the  music, Kora. Po występie stwierdza: Nadal jestem twoją fanką! jestem za! Oryginalnie i szczerze wypowiedziała się Ela Zapendowska. – Pewnie nie wygrasz tego programu bo są lepsi, ale masz zagwarantowane, że wszyscy cię zapamiętają. Jesteś tak dziwnym i fascynującym, że tak.
Następni są muzycy z zespołu Hrabia. To właśnie oni błysnęli na castingu MBTM śmieszną a zarazem inteligentą piosenką „Warszawka„. Tym razem mieliśmy okazję posłuchać premierowej piosenki „Nie zabijcie mnie„.
Utwór jak i wykonanie podoba się Sztabie, Łozo i Eli. Negatywne zdanie na temat chłopaków ma natoamist Kora. – Nic mi nie grało niestety. Dla mnie to było NIEDOPUSZCZALNE. TO NIE JEST granie, to jest rozczarowanie.
Na sali słychać dezaprobatę widowni.
Po przerwie pojawia się Rafał Radomski. Polski „Justin Bieber”, który zebrał nie małe grono fanek w Internecie, tym razem zaśpiewał „Hallelujah” znanego Jeffa Buckleya. Niestety, jego głos i wykoanie rozczarowuje. Jury nie pozostawia na Radomskim suchej nitki. Chłopak nie ma głosu i jego śpiew był fatalny. Najmocniej cisnęła Kora. – To było jeszcze gorsze niż to wcześniejsze. To jest kompletna dyskwalifikacja! Twój angielski jest szokująco zły. To jest katastrofa! – powiedziała wyraźnie oburzona Olga Jackowska. Wojtek Łozowski powiedział – kaplica, a Sztaba podsumował go mówiąc, że w Polsce już i tak mamy za dużo ludzi, którzy nie umieją śpiewać!
Po fatalnym występie czas na profesjonalny zespół The Gospel Time. Naturalnie śpiewają piosenkę, która prawdopodobnie z racji niechęci do księży nie podoba się Korze. Jest na nie. Reszta chwali zespół za radość i energię.
Szósta na scenie pojawia się długo oczekiwana Olivia Livki. Artystka śpiewa kolejny własny utwór. Jak zwykle też barwnie się ubrała. Występ Livki podoba się jurorom. Nie szczędzą dziewczynie pochwał. – Sama ustawiłaś sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale Ja cię kupuję i chętnie bym poszedł na twój koncert – 1,5 godziny – powiedział Łozo. Ela Zapendowska stwierdziła, że to była tak świetne, że czuje niedostatek.
 
11/Olivia20Livkidel” Olivia Livki półfinał must be the music” />
 
Po Olivce wystąpił PIOTR RESTECKI. Pokaz gitarzysty tak bardzo się podobał sędziom, że nie wiedzieli co powiedzieć. – Jesteś wirtuozem – tyle – oznajmił Adam Sztaba.
 
11/249878plytapiotrresteckidel” Piotr Restecki w finale MBTM” />
 
Ostatni na scenie pojawił się zespół Heroes Get Remembered. Okazuje się, że można zaimponować wszystkim mocnym graniem. Jury są na tak.
To koniec występów półfinalistów Must be the music. W trakcie liczenia głosów czas umilił nam Łozo z swoim zespołem Afromental.
Przed ostateczną decyzją widzów, Maciej Rock chce poznać opinię sędziów. Większość wymienia Olivię Livki i zespół Heroes.
Ale to nie oni decydują, kto przejdzie do finału MBTM. Werdyktem widzów przechodzi Piotr Restecki i Little Breaver. Faworytka Olivia Livki odpadła! Szok, czy słuszna decyzja widzów? Jakie macie wrażenia?
459

Zobacz też:

Sztaba: Celebrytów trudno zrozumieć!
MUCHA NIE CHCE OGLĄDAĆ URBAŃSKIEJ!
Majoch pozywa Dodę!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <