Must be the music: KORA kontra SZTABA!
logotyp portalu podepnij.plMust be the music: KORA kontra SZTABA!

Zdecydowanie najbardziej ostry i zaskaujący odcinek drugiej edycji Must be the music. Byliśmy świadkami kłótni Kory z Adamem Sztabą, oraz prekursora beatboxu w Polsce – Wiesława Iwasyszyna.

11/dzis-final-must-be-the-music-2/fot-akpa/” 9805 9805″ must be the music” „11/must62711.jpeg” must be the music” 627″ 311

Must be the music nie odstaje od poziomu, którą zawiesili uczestnicy pierwszej edycji programu. Tak samo zaangażowani i szczerzy w swych ocenach są sędziowie: Kora, Adam Sztaba, Ela Zapendowska i Łozo. Tak bardzo, że ich wypowiedzi często angażują emocjonalnie.
Podczas występu zespołu Eliminacja doszło do ostrej sprzeczki między Korą a Adamem Sztabą. Argumentacja Jackowskiej zdenerwowała Sztabę, który był na tak. Dwukrotnie dyrygent powtórzył, że widoczna jest między nimi różnica pokoleń.

Kora stwierdziła, że słucha hip-hopu i to nie jest muzyka o byle czymś, tylko ma pewne przesłanie. Akurat taka wypowiedź nie przemówiła do Łoza i Sztaby. Chłopaki z Eliminacji zaśpiewali drugi raz. Ponownie doszło so spięcia między jurorami. Kora nie przebierała słowami. Członków Eliminacji nazwała ich amatorami, dla których nie ma miejsca w Must be the music. W końcu Sztaba ustąpił. Mimo to Jackowska wyglądała na strasznie zdenerwowaną.

Zachwyt wśród jurorów z kolei wywołał zespół MashMish. Wszyscy byli na tak, a Kora wychwalała Marcina Kuczewskiego, który grał na fortepianie. Cięgi i ostre słowa od Jackowskiej usłyszała Anna Karwan, która podjęła się piosenki Beyonce. Łozo, który był sceptyczny zmienił zdanie po występie.Bardzo dobrze zaprezentował się ukraiński zespół Atmasfera.Jesteśmy prawie pewni, że Ukraińcy pojawili się na przesłuchaniach do Must be the music, po sukcesie Enej.

Jednak największym zaskoczeniem dla wszystkich był występ Wiesława Iwasyszyna. Pana Wiesława poznała Ela Zapendowska, która przypomniała historię skromnego uczestnika. Pan Wiesław Iwasyszyn jest pierwszym polskim beatboxerem. Zapendowska zwróciła uwagę, że wyjątkowy artysta już w latach 80 pokazywał się często na scenie. Niestety potem zniknął. Pan Wiesław wyjasnił, że skomplikowana sytuacja rodzinna zmusiła go do zaprzestania swojej pasji z beatboxingiem.

Samo wykonanie Wiesława Iwasyszyna zaimponował wszystkim a widownia oklaskiwała go na stojąco. Najbardziej zaskoczony był Łozo, który nie mógł uwierzyć w jaki sposób Wiesiek beatboxuje.

Przyznacie, że był to do tej pory najciekawszy odcinek Must be the music 2 ?

Zobacz też:

Bitwa na głosy - finał Dla KUPICHY!!!!!
Natalia Kukulska chce wystąpić w X-Factor?
Żona Majewskiego nie akceptuje jego wygłupów
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <