Must be the music 2: OSTRA KORA
logotyp portalu podepnij.plMust be the music 2: OSTRA KORA

Pierwszy odcinek drugiej edycji Must be the music już za nami. Pierwsze wrażenia – jury znowu daje radę a program jest interesujący.

Wczoraj do walki o widzów stanęły dwa programy rozrywkowe – Must be the music 2 i 13. edycja Tańca z gwiazdami. Polsat postawił na sprawdzone jury: Korę, Adama Sztabę, Łozo i Elę Zapendowską. Jakie mamy pierwsze wrażenia? Trzyma poziom Kora. Jak w pierwszej edycji karciła, dawała ostre komentarze. Parę razy chyba nawet przesadziła. Zauważyliśmy delikatny konflikt między Adamem Sztabą a Jackowską. Dyrygent bardzo poważnie podchodzi do swojej roli i angażuje się w każdy występ uczestnika. Raz oburzony widocznie słowami Kory, zaproponował jej wyjście ewakuacyjne. Innym razem podsumował wypowiedź Jackowskiej stwierdzeniem, że widocznie jest między nimi różnica wieku.

W swoim stylu zaprezentował się Łozo. Lider Afromental sprawia wrażenie osoby bardzo sympatycznej i z pewnością jest przeciwieństwem Kory. Ela Zapendowska zdążyła już nas przyzwyczaić do swojej kamiennej twarzy. W programie mogliśmy zobaczyc kilka udanych występów wokalnych i parę porażek. Swojego szczęścia w kolejnym show szuka Blady Kris. W pamięci na pewno zostanie grupa Freaks In Family, która przypominała rodzinę Adamsów. Ostry makijaż i kontrowersyjne stroje zaskoczyły jury. Na szczęście wykonanie nie było tragiczne. Sztaba powiedział, że bardzo go zaciekawił zespół, dlatego jest na tak. Nie zabrakło też małej dziewczynki. To już chyba stały element uczuciowo-dekoracyjny tego typu programów. Jakie macie wrażenia po pierwszym odcinku?

Zobacz też:

Nergal jest zmęczony nagonką na niego!
ADA SZULC JEDZIE PO DODZIE!
Górniak Sablewska - to jeszcze nie koniec!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <