Mucha: Nie jest materiałem na zarodki komórkowe
logotyp portalu podepnij.plMucha: Nie jest materiałem na zarodki komórkowe

W dzisiejszym wydaniu Twoje Imperium, mamy okazję przeczytać króciutki wywiad z gwiazdą serialu Prosto w serce – Anią Muchą.

Na pytanie, czy Muszkę nie krępują sceny rozbierane, Ania odpowiada. – Uważam, że aktorka ma ciało po to, by je pokazywać. Bez względu na to, w jakim kontekście to robi. Trzeba bawić się swoim ciałem, które przecież wcale nie musi być doskonałe, żeby było atrakcyjne – powiedziała Ania Mucha w rozmowie z tygodnikiem.
A w jaki sposób reaguje jej chłopak Marcello Sora na takie sceny? – Planuje kiedyś przeprowadzić z sobą wywiad-rzekę na temat tego, jak moi kolejni partnerzy podchodzili do mojej pracy. Jestem pewna, że sprzeda się ona znakomicie. Dlatego na razie nie zdradzę, jak zareagował Marcel – odpowiada.

Najciekawiej jednak Mucha odpowiedziała na pytanie czy planuje ze swoim chłopakiem dzieci. – O prywatnych planach na przyszłość nie chciałabym mówić. A jeżeli chodzi o dzieci – na razie w ogóle o nich nie myślę. Ja po prostu nie definiuję siebie poprzez wykorzystane zarodki komórkowe. Poza tym teraz czuję, że nadszedł mój czas i stawiam na rozwój zawodowy. Jestem w dobrej kondycji i sytuacji, która pozwala mi wybierać projekty. Byłoby grzechem, gdybym tego nie wykorzystała. Nie zamierzam go popełnić.
769

Zobacz też:

Doda: Za dużo tutaj BURAKÓW !!!
MADOX u Wojewódzkiego
Rusin kontra Kuźniar - ciąg dalszy zaczepek!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <