Monika Pyrek czy Paweł Staliński. Kto wygra 12. edycję TZG?
logotyp portalu podepnij.plMonika Pyrek czy Paweł Staliński. Kto wygra 12. edycję TZG?

W niedzielę poznamy zwycięsce 13. edycji Tańca z Gwiazdami. W finale wystąpi Monika Pyrek z Krzysztofem Hulbojem i Paweł Staliński z Iza Janachowską.

11/monika-pyrek-czy-pawel-stalinski-kto-wygra-12-edycje-tzg/pyrek-stalinski/” 12217 12217″ pyrek stalinski” „11/pyrek-stalinskidel” pyrek stalinski” 640″ 360

 

Niesamowity wieczór czeka nas już w tą niedzielę. Kto by się spodziewał na początku programu, że w finale zobaczymy właśnie takie pary? Od początku typowano, że główną faworytką do zwycięstwa jest Edyta Górniak. Ale Edzia odpadła tuż przed finałem. Przez pewien czas faworytką do odebrania Kryształowej Kuli była Patricia Kazadi. Przepadła jednak ona jeszcze wcześniej niż diwa, a Piotr Galiński oburzony stwierdził, że w Polsce jest rasizm.
Tymczasem, dwie finałowe pary przygotowują się do finałowego występu. Niestety, partner taneczny Moniki Pyrek – Robert Rowiński ze względów zdrowotnych nie zatańczy w finale. Zastąpi go Krzysztof Hulboj. Media już spekulują, który tancerz powinien odebrać nagrodę Fiata 500 i 50 tys. zł., jeżeli wygra Monika. Niemniej jednak w konkursie jest jeszcze druga para. Paweł Staliński z Izą Janachowską ostatnio się prawie wcale nie rozstają. Są wszędzie razem i ostro trenują. Czy to oni zwyciężą w finale? W ostatnim odcinku programu zebrali najwięcej głosów to oni są faworytami do wygranej.Kto bedzie triumfował a komu sukces przejdzie koło nosa? Dowiemy się już jutro wieczorem!

Zobacz też:

Herbuś w Shape!
Must be the music 2 - już jesienią!
Córka Muchy ma na imię Basia Marcelina?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <